banner129

Final'in hedefi daha çok başarı

Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü Ertem, Alanya Final Eğitim Kurumları'nı ziyaret etti. 

Final'in hedefi daha çok başarı

-Haber Merkezi
Eğitimdeki tecrübesini, çağın yenilikleri ile entegre ederek bilime, sanata, spora ve teknolojiye dayalı eğitim kültürünü benimseyen Alanya Final Eğitim kurumları Anadolu Lisesi ile eğitim öğretime devam ediyor. Final Eğitim Kurumları Genel Müdürü Şevket Ertem Alanya’da bulunan Final Eğitim kurumlarını ziyaret etti. 
'DAHA BÜYÜK BAŞARILARA İMZA ATILACAK'
Ertem, öğretmenlerle toplantı yaparak yeni öğretim yılı içerisinde yapılacak olan çalışmalar konusunda bilgiler verdi. Toplantıda Türkiye’nin eğitim markası olan Final’in hizmete giren kurumlarının öğrenciler üstünde, eğitim ve öğretim konusunda etkili olacağını ve daha büyük başarılara imza atılacağı vurgulandı. 
'VATANSEVER GENÇLER YETİŞTİRECEĞİZ'
Ayrıca Final Eğitim Kurumları'nın 40 yıldır kendisine değil, Türkiye Cumhuriyeti’ne adam yetiştirdiğini vurgulayan Ertem, "Bundan böylede bilgili, sınavlarda başarılı, demokrasiye inanmış vatansever gençler yetiştirileceğiz" dedi. Alanya Final Eğitim Kurumları Yöneticisi Necat Küçük yapılan ziyaretlerin kendilerine yol gösterdiğini, motive ettiğini söyleyerek Genel Müdür Şevket Ertem’e teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2019, 17:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107