banner84

Harputlu öğrencilerin sevincine ortak oldu

Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu öğrencilerin karne sevincine ortak oldu

Harputlu öğrencilerin sevincine ortak oldu
 Alanya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nce 2016-2017 yılı 2. dönem karne töreni Elikesik Şehit İlyas Güzel İlkokulu'nda düzenlendi. Elikesik Şehit İlyas Güzel İlkokulu'nda düzenlenen karne programına katılan  Kaymakam Mustafa Harputlu, öğrenciler ile tek tek ilgilenerek karne sevinçlerine ortak oldu.
KAYMAKAM HARPUTLU "OKUMAYI ASLA BIRAKMAYIN"
Elikesik Şehit İlyas Güzel İlkokulu 1/A Sınıfı öğrencilerinin karnelerine dağıtan Kaymakam Harputlu öğrenciler ile tek tek ilgilenerek, ileride ne olmak istediklerini sordu. Öğrencilere nasihatte bulunan Kaymakam Harputlu, "Bugün tatile giriyorsunuz. Okumayı asla bırakmayın. Güzel bir mesleğiniz olması için mutlaka okumalısınız. Yaz boyunca sürekli kitap okuyun" dedi.
KAYMAKAM HARPUTLU "ASLA VAZGEÇMEYİN"
Elikesik Şehit İlyas Güzel İlkokulu'nda düzenlenen karne programından sonra Nimet Alaattinoğlu İlkokulu'ndaki karne törenine katılan Harputlu, öğrencilerin mutluluğuna ortak oldu. 3/C sınıfında karne dağıtan Kaymakam Harputlu, "Mesleğinizin olabilmesi için okumaya devam etmelisiniz. Okumaktan asla vazgeçmeyin" dedi.
KÜÇÜK SUDE'NİN İSTEĞİ GERÇEK OLDU
Yılbaşında -Mustafa Harputlu'ya mektup yazarak okuluna davet eden Nimet Alaattinoğlu İlkokulu 3/C Sınıfı Öğrencisi Sude Kamburoğlu düzenlenen karne töreninde  Harputlu ile bir araya geldi. Küçük Sude'nin karne ve hediyesini veren Kaymakam Harputlu, eğitim ve öğretim hayatında başarılar diledi.
Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2017, 17:57
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107