banner84

Kariyer söyleşileri devam ediyor

TED Alanya Koleji, Yeditepe Üniversitesi öğretim üyelerini yerleşkesinde konuk etti.

Kariyer söyleşileri devam ediyor
 Geleneksel hale gelen kariyer ve inovasyon söyleşilerinin 46’ncısını düzenleyen TED Alanya Koleji, Yeditepe Üniversitesinden Rektör Yardımcısı ve Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet AYDIN’ı, Hukuk Fakültesi Medeni Hukuk Kürsüsü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Cihan AVCI BRAUN’u, Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Dominik BRAUN’u, Endüstri ve Sistem Mühendisliği öğrencisi Oğuzhan DOĞAN’ı konuk etti.
PDR Uzmanı Şevket GEDİK’in organize ettiği söyleşi, TED Alanya Koleji Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Hukuk, İ.İ.B.F.  mühendislik ve sağlık bilimleri ile yurt dışı eğitim olanakları hakkında öğrencilere bilgiler veren konuklar, yaklaşık bir saat boyunca öğrencilerin sorularını cevapladı.

Üniversite yaşamı ve mesleklerle ilgili akıllarından geçen tüm sorulara cevaplar bulan TED Alanya Koleji öğrencileri, söyleşinin sonunda tüm okul adına, konuklara teşekkür mahiyetinde hediyeler verdi.

Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Lise Müdür Yardımcısı Özgür Arslan, PDR Uzmanı Şevket GEDİK’in sene başında planladığı benzer çalışmaların bundan sonra da çeşitli alanlarda devam edeceğini belirttti.
Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107