banner84

Kırtasiye ürünleri Alanya Vip AVM’den alınır

Alanya Vip AVM, kozmetikten, oyuncağa, hediyelik eşyadan hırdavata birçok ürünü mağazasında barındırıyor. Okulların açılmasıyla birbirinden kaliteli birçok kırtasiye ürünü ise uygun fiyata alıcılarını bekliyor.

Kırtasiye ürünleri Alanya Vip AVM’den alınır

Alanya Vip AVM açıldığı ilk günden bu yana uyguna kaliteli ürün almak isteyenler tarafından büyük ilgi görüyor. Uygun fiyatları, kaliteli ürünleriyle, Alanya'da hizmet veren Ucuzluk Merkezi binlerce ürünü ve çeşitleriyle hizmet veriyor. 

KIRTASİYE ÜRÜNLERİ CEP DOSTU
Alanya Vip AVM anaokulundan üniversiteye kadar tüm öğrencilerin okul ihtiyaçlarını raflarında sergiliyor. Alanya Vip AVM sadece kırtasiye malzemelerinde ki kampanyalarla değil birbirinden farklı binlerce üründe de uygun fiyatlara satışa sunuluyor.

KALİTELİ VE UYGUN FİYATLI ÜRÜNLER
Alanya Vip AVM işletmecisi Hale Paçal, “Her bütçeye uygun ve her çeşit ürünle müşterilerimi Hal Kavşağında ki mağazamıza bekliyoruz” dedi. Paçal, Her yıl olduğu gibi bu yılda kaliteli ürünlerle en uygun fiyat politikasıyla satış yapmaya devam ediyoruz. 2021-2022 eğitim öğretim yılı dolayısıyla tüm öğrencilere başarılar diliyorum. Her yıl olduğu gibi bu yılda kırtasiye reyonumuzu açtık. En uygun fiyatlarla en kaliteli ürünleri satışa sunduk. Siz değerli velilerimiz ve öğrencilerimizi mağazamıza bekliyoruz. Tabi ki kırtasiye ürünlerinin yanı sıra bin bir çeşit ürünlerle tüm ihtiyaçlarınızı buradan temin edebilirsiniz. Herkesi mağazamıza bekliyoruz” diye konuştu. -Alkın BİRİCİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107