banner84

Lösemili çocuklar dinozorlarla buluştu

LÖSEV'in organizasyonunda Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen toplam 30 lösemili çocuk, Kemer ilçesindeki dinozor temalı Dino Park'ı gezdi

Lösemili çocuklar dinozorlarla buluştu

 Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV), 13. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla, 30 lösemili çocuğa dinozor temalı Dino Park'ı gezdirdi. 

LÖSEV, Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen toplam 30 lösemili çocuğu,  dinozor temalı Dino Park'a götürdü. 13. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla, Avrupa'nın en büyük temalı parkı Dino Park'a gelen lösemili çocuklar, parktaki maket dinozorlar arasında bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Dino Park'taki oyun alanlarında da eğlenen çocuklar, gönüllerince oyun oynadı. 
LÖSEV Kurumsal İletişim Sorumlusu Seda Şahin, yaptığı açıklamada, Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası'nın 13'üncüsünü kutladıklarını belirterek, haftanın tüm dünyada LÖSEV önderliğinde kutlandığını söyledi.
Türkiye'nin çeşitli illerinden toplam 30 lösemili çocukla Antalya'da bir araya geldiklerine değinen Şahin, "Lösemili ve kanserli çocuklar uzun ve engebeli yoldan geçiyorlar. Bu süreçte onları biraz daha rahatlatmak ve mutlu etmek için etkinlikler yapıyoruz. Tedavisini tamamlamış çocukların arasında hiç deniz görmeyen ve tatile çıkmayanlar var. Bu gezi onlar için bir moral oldu. Hepsinin yüzünde bir mutluluk olduğunu görebiliyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2014, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157