banner129

Mezuniyet meşalesi bir kez daha alevlendi

TED Alanya Koleji; 2016-2017 eğitim-öğretim yılı 4.dönem lise mezunlarını, TED Alanya Koleji yerleşkesinde düzenlediği bir törenle üniversiteye uğurladı. Törene TED Alanya Koleji okul idarecileri, okul öğretmenleri, öğrenciler ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı.

Mezuniyet meşalesi bir kez daha alevlendi
Tören TED Alanya Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Orhan Özdemir’in öğrencilere ithafen gönderdiği kutlama mesajının okunmasıyla başladı. Daha sonra Genel Eğitim Koordinatörü Sayın Kâmil Okuroğlu açılış konuşması yaptı. Okuroğlu, yaptığı konuşmada; mezun olan öğrencilerimize başarılar dileyerek gidecekleri üniversitelerde de TED kültürünü yaşatmalarını ve TED meşalesinin ışığında yollarına devam etmelerini istedi. Ayrıca öğrencilerin yetişmesinde büyük rolü olan ailelerine ve öğretmenlerine teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.
Tören; 4.dönem mezunlarına mezuniyet belgelerinin yönetim kurulu üyeleri, okul idarecileri ve öğretmenleri tarafından verilmesiyle devam etti. Ayrıca törende Türk Eğitim Derneği tarafından okul birinci, ikinci ve üçüncüsüne gönderilen ödül ve belgeler verildi. Plaket ve ödül töreninin bitiminde TED Alanya Koleji Özel Lisesi 2016-2017 dönemi okul birincisi Feride ilayda Uyar bir konuşma yaptı. Okul birincisi konuşmasının ardından yaş kütüğüne birincilik plaketi çaktı ve okul sancağını okul başkanı Yiğt Alp Deveci’ye teslim etti. Törenin devamında TED Alanya Mezunlar Derneği adına 2013-2014 mezunlarından Yiğitcan Aksoy bir konuşma yaparak ilk üçe giren öğrencilere plaket ve belge takdiminde bulundu. Törenin son bölümde ise mezun olan öğrencilerimizden Hale Algabri seslendirdiği şarkılarla geceye ayrı bir renk kattı. Törenin sonunda idareciler, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve konuklarla birlikte mezuniyet yemeğine geçildi. Mezuniyet yemeğinin ardından okul bahçesinde gerçekleştirilen kokteyle geceye devam edildi.


Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2017, 13:00
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107