banner84

Model’in solisti Fatma Turgut AHEP'te

Sevilen grup Model’in solisti Fatma Turgut Alanya Hamdullah Emin Paşa (AHEP) Üniversitesi Sosyal Aktivite ve Sosyal Sorumluluk Topluluğu’nun dördüncüsünü düzenlediği Ortaya Karışık etkinliği için Alanya’ya geliyor.

Model’in solisti Fatma Turgut AHEP'te
 Alanya HEP Üniversitesi Sosyal Aktivite ve Sosyal Sorumluluk Topluluğu (SASST) tarafından her dönem sonunda düzenlenen ve yeme içme ve gün boyu süren çeşitli etkinliklerin yer aldığı Ortaya Karışık etkinliğinin dördüncüsü 4 Mayıs 2017 tarihinde saat: 14.30 itibariyle AHEP Üniversitesi bahçesinde gerçekleşecek .Etkinliğin amacı ise imkanları kısıtlı olan okullara hijyen ürünü sağlamak. AHEP SASST öğrencileri dönem içinde aldıkları eğitimlerle Alanya ve çevresinde ihtiyacı olan okullara giderek hijyen eğitimi ve hijyen ürünleri desteği vermeyi hedefliyor. Etkinlik programında Alanya HEP Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü öğrencilerinin hazırladığı özel yiyeceklerine ek olarak farklı yiyecek ve içecek stantları da yer alacak. Ayrıca gün boyu çeşitli bingo vb etkinliklerle katılımcılara ilginç deneyimler sunulacak.
TÜM GÜN SÜREN MÜZİK ZİYAFETİ
14.30 ‘da başlayacak olan programda Çello Cafe’nin sevilen grubu Grup Beşik, Alanya’nın sevilen sanatçılarından Cüneyt Güzel, özellikle nostalji programlarıyla adından sıkça söz ettiren DJ Ender ve Sevilen grup Model’in solisti Fatma Turgut sahne alacak.Herkese açık ve ücretsiz olan etkinlikte katılımcılar unutamayacakları keyifli bir gün geçirecek.
SASST KİMDİR?
Sosyal Aktivite ve Sosyal Sorumluluk Topluluğu (SASST) 2015 yılında Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversite'si bünyesinde kurulan ve Alanya yerelinde sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmeyi hedefleyen bir gönüllülük topluluğudur. Kurulduğu tarihten itibaren çeşitli sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmiş ve sosyal sorumluluğun önemini Alanya yerelinde göstermiştir. Bunlarla beraber LÖSEV, KIZILAY, TEMA, AKUT, TOG gibi köklü sivil toplum kuruluşlarıyla ve diğer üniversite topluluklarıyla iş birliği içerisinde olup birlikte birçok çalışma gerçekleştirmiştir.
Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2017, 12:38
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107