banner129

Mutlu yüzler için harekete geçtiler

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi (AHEP) Sosyal Aktivite ve Sosyal Sorumluluk Topluluğu (SASST) öğrencileri tarafından Alanya çevresinde imkanları kısıtlı olan okullara hijyen ürünleri desteği sağlamak amacıyla geleneksel hale gelen ve bu dönem dördüncüsü gerçekleşen Ortaya Karışık etkinliği büyük ses getirdi

Mutlu yüzler için harekete geçtiler
Mutlu yüzler için, harekete geçin” sloganıyla uzun süredir gönüllülük faaliyetleri yapan üniversite topluluğu öğrencileri yine etkileyici bir etkinliğe imza attılar. 
Alanya HEP Üniversitesi’nde gerçekleşen etkinlikte hem yemek hem de müzik ziyafeti yaşandı. Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan enfes lezzetler kermes kapsamında misafirlerle buluştu.
Tüm gün süren müzik programı Çello Cafe’nin sevilen grubu Grup Beşik ile başladı. Daha sonra sahne alan tanınmış ses sanatçısı Cüneyt Güzel keyifli dakikalar yaşattı. Kültürel tarihimizi yansıtan türküleri gençlere aşılamanın çok önemli olduğunu dile getiren Güzel, böyle anlamlı bir organizasyonda kendisine yer verildiği için teşekkür etti. Özellikle nostalji programları ile adından sıkça söz ettiren DJ Ender katılımcılara eğlenceli anlar yaşattı.
Sahneyi Bırakmak İstemedi
Son olarak sahneye çıkan Model grubu’nun eski solisti Fatma Turgut, böyle güzel bir amaç için bir araya gelmekten oldukça mutlu olduğunu dile getirirken sosyal sorumluluk sahibi olan gençlerin her zaman yanında olacağını söyleyerek seneye tekrar gelmek için söz verdi.  
SASST Başkanı Berke Sivri “Bizlere destek veren, bizleri yalnız bırakmayan ailemizin bir parçası olan bu güzel kalabalığa sonsuz teşekkür ederiz. Davet ettiğimiz andan beri bizlerden desteğini esirgemeyen Grup Beşik, Cüneyt Güzel, DJ Ender , Fatma Turgut ve Güray Gürsel ‘e de ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi. 
SASST Akademik Danışmanı  Araştırma Görevlisi Şebnem Köseoğlu “ En başından hiçbir çıkarı olmadan beri özveriyle çalışan SASST öğrencilerini ve destek olan herkesi tamamen gönüllülük amaçlı yaptıkları bu etkinlik için tebrik ediyorum. Aynı zamanda bizleri kırmayarak  sahnede yer alan her sanatçımıza, etkinliğe katılan herkese ailemizin bir parçası olduğu için teşekkür ederiz.”

Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2017, 17:26
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107