banner84

Okul servisi ücretleri açıklandı

Yeni eğitim öğretim yılında okul servisi ücretleri belirlenirken Servisçiler Odası Başkanı Doğan Bacak servis şoförlerine uyarıda bulundu.

Okul servisi ücretleri açıklandı
Haber Merkezi

Alanya Minibüsçüler Otobüsçüler ve Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Doğan Bacak, 2018 eğitim öğretim yılında okul servisleri ücretlerini açıkladı.  Yeni eğitim öğretim yılında okul servis ücretleri 0-3 kilometreye kadar olan mesafenin sabah akşam 155, öğle yemeği dahil olursa 232 TL, 0-6 kilometreye kadar olan mesafenin 160 TL, öğle yemeği de olursa 240 TL, 6-10 kilometre arası mesafenin sabah akşam 175 TL öğle yemeği dahil olursa 262 TL, 10-15 kilometre arası mesafenin ise 185 TL olup öğle yemeği dahil olursa 277 TL olarak belirlendiğini açıklandı.

'KENDİ ÇOCUKLARIMIZ GİBİ SAHİP ÇIKMALIYIZ'

Servis şoförlerine uyarıda bulunan Doğan Bacak,  "Servis hizmeti verecek arkadaşlarımız kesinlikle  belirlenen ücretlere uymaları gerekiyor.  Hiç bir okul müdürüne  kesinlikle ücret ödemesinler. Şoför arkadaşlarımız polis gibi dikkatli olup okul çevresinde şüpheli gördükleri kişileri polise ihbar etsinler. Her çocuğa kendi evladımız gibi sahip çıkmalıyız, onları korumalıyız. Kazasız belasız bir okul yılı bitirmek istiyorum. Kimse unutmasın biz arabalarda can taşıyoruz "dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2018, 18:18

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER