banner84

Ön kayıtlar başlıyor

Sporun başkenti olma yolunda ilerleyen Alanya'nın ilk ve tek spor lisesi olan Mevlüt Çavuşoğlu Spor Lisesi'nde ön kayıtlar 10 Haziran'da başlıyor

Ön kayıtlar başlıyor

-Haber Merkezi
BAŞARILI SPORCULAR YETİŞTİRİLİYOR

Antalya'nın 2'nci, Alanya'nın tek spor lisesi olan Mevlüt Çavuşoğlu Spor Lisesi başarılı sporcular yetiştirmeye devam ediyor. İhalesi 11 milyon 315 bin TL'ye yapılan spor lisesi Alanya'nın Türkler Mahallesi'nde faaliyet gösteriyor. 2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılında öğrenci alımına başlayan spor lisesinde yeni dönemin ön kayıtları da başlıyor. 
10 HAZİRAN'DA ÖN KAYIT BAŞLIYOR
Yetenekli sporcular yetiştirmeyi,  ulusal ve uluslararası dereceler alabilecek sporcular yetiştirmeyi hedef alan Mevlüt Çavuşoğlu Spor Lisesi'nde 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı ön kayıtları 10 Haziran'da başlayıp, 28 Haziran'da son bulacak. Ön kayıtlarını yaptıran sporcuların yetenek sınavları ise 1 Temmuz ve 5 Temmuz arasında gerçekleştirilecek. 
SPORU SEVİYORSANIZ DOĞRU ADRES
Mevlüt Çavuşoğlu Spor Lisesi Müdürü Taner Yıldırım, ön kayıtlarla ilgili bilgi almak isteyen sporcuların www.763520.meb.k12.tr adresine girmelerinin yeterli olacağını ve başvuru için  Mevlüt Çavuşoğlu Spor Lisesi'ne müracaat edilmesi gerektiğini söyledi. Yıldırım, "Spor yapmayı seviyor, sporu meslek edinmek istiyorsanız adresiniz burası" dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107