Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Alper Öztürk ve Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Kaan Sağlam, Ahenk Projesi kapsamında Demirtaş Çok programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Uzm. Dr. Öztürk, öğrencilerin kariyerlerini planlamada meslekleri daha iyi tanıyabilmeleri, meslek seçiminde doğru karar vermeleri, ileriki hayatlarına doğru yön vermeleri adına hekimlik mesleğini anlatarak deneyimlerini öğrencilerle paylaştı. Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Alper Öztürk öğrencilere seslenerek: “Meslek seçiminiz size ait olmalıdır. Hedefleriniz doğrultusunda geleceğinize yön vermelisiniz. Hekimlik mesleğini seçmek isteyen öğrencilerimizin esas merkezi maddiyat olmamalıdır. Hekimlik topluma ve insana hizmet için yapılır. İnsan hayatına dokundukça bu size mesleki tatminlik verir. Çok kutsal bir mesleği icra ettiğinizi anlarsınız. “sözlerine yer verdi. üü
Uzm. Dr. Alper Öztürk, Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürü Kaan Sağlam ve okul yönetimi öğrencilerle birlikte daha sonra kitap okuma etkinliği düzenledi. (SABİHA TATLIYER)
Öztürk, öğrencilere meslek hakkında bilgilendirme yaptı
Uzman Doktor Öztürk, Demirtaşlı öğrencilerin doğru meslek seçebilmesi için hekimlikteki bilgi, birikim ve tecrübelerini anlattı.
Muhabir: Sabiha Tatlıyer
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor