banner84

Şehit aileleri için hazırladılar

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü çerçevesinde Alanya Sosyal Hizmet Merkez Müdürlüğü, Alanya Huzurevi yaşlıları ve çocuk evlerinde kalan çocuklar, Alanya’daki şehit aileleri için çikolata yaptı. Yapılan çikolatalar bugün ailelere teslim edilecek

Şehit aileleri için hazırladılar

-Engin ANAK
Alanya Kaymakamlığı öncülüğünde ilçe Sosyal Hizmet Merkez Müdürlüğü ve Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü çerçevesinde Alanya’da bulunan şehit ailelerini ziyaret etmek için etkinlik düzenledi.  HEP Üniversitesi Gastronomi bölümü mutfağında buluşan Alanya Huzurevi sakinleri ile çocuk evinde kalan çocuklar eğitmenler öncülüğünde türlü çikolatalar yaptı. 
'MUTLU VE GURURLUYUZ'
Çikolatayı önce şekil veren daha sonra kalıplara dökerek soğutan katılımcılar, son olarak şehit ailelerine hediye etmek için paketledi. Katılımcılar böyle bir etkinliğin içerisinde bulunmaktan dolayı mutlu ve gururlu olduğunu söylediler. 
'ANLAMLI KILMAK İSTEDİK'
Alanya Sosyal Hizmetler Müdürü Ahmet Çelik, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününü anlamlı kılmak için böyle bir etkinlik düzenlediklerini söyledi. 
'MANEVİ DEĞERİ YÜKSEK'
Alanya HEP Rektör Vekili Prof. Dr. Mehmet Durdu Öner’de yapılan etkinliğin manevi değerinin yüksek olduğunu ve bu tip etkinlikleri kurumlar olarak devam etmeyi planladıklarını aktardı.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107