banner84

TED Koleji'nde coşkulu kutlama

TED Alanya Kolejinde 24 Kasım Öğretmenler Günü coşkuyla kutlandı.

TED Koleji'nde coşkulu kutlama

 Lise fuaye alanında başlayan kutlama programına Kurucu Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tezak, Yönetim Kurulu Üyeleri Serkan Saroğlu ve Osman Pala, okul idarecileri ve öğretmenler katıldı. Yönetim kurulu başkanı ve üyeleri, günün anlam ve önemine binaen TED Alanya Koleji öğretmenlerinin öğretmenler gününü kutlayarak öğretmenlere gül dağıttı. Daha sonra ise 24 Kasım Öğretmenler Günü için hazırlanan pasta kesildi.

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlaması, lise öğrencilerinin hazırladığı gösteriyle konferans salonunda devam etti. TED Alanya Koleji lise öğrencileri, hazırladıkları programda lise öğretmenlerini canlandırırken yaptıkları bire bir benzetmelerle salondan büyük alkış aldı.
Kurucu Temsilcisi ve Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tezak yayımladığı mesajda, “Öğretmenlik, insanlık tarihinin en anlamlı ve ölümsüz mesleğidir. Bu yüce mesleği ifa eden öğretmenlerimiz de bize yalnız temel bilimleri öğretmezler; bizlere vatan, millet, bayrak sevgisi gibi yüce değerler aşılarlar. Tarihimizi, kültürümüzü öğretir; dürüst, çalışkan bireyler olarak yetişmemiz için çaba gösterirler. Bu önemli gün nedeniyle, başta Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” diyerek programda emeği geçen tüm TED ailesine teşekkür etti.
Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2014, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107