banner84

TED'de muhteşem gece

TED Alanya Koleji anaokulu, ilkokulu ve ortaokulu öğrencileri kendilerini geleceğe taşıyacak olan TED Alanya Koleji'nde bir üst kademeye geçişin heyecanını yaşadı

TED'de muhteşem gece
 TED Alanya Koleji Yerleşkesi’nde gerçekleştirilen törene TED Alanya Koleji Yönetim Kurulu Başkanı ve üyeleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. Program, Yıldızlar Türkiye Yüzme Şampiyonası’nda tüm rakiplerini geride bırakarak Türkiye şampiyonu olan TED Alanya Koleji öğrencisi İslam Safarov’a TED Alanya Koleji Kurucu Temsilcisi Hulki Çakıcı tarafından hediye takdim edilmesiyle başladı.
Ödül töreninin ardından sahne alan TED Alanya Koleji Genel Koordinatörü İzzet Akdikmen yaptığı konuşmada, 2007 yılından bu yana pek çok projeye imza attıklarını, yerel ve ulusal çapta birçok başarı elde ettiklerini söyleyerek sözlerini, “Alanında bir ilk olan dijital kitaplardan, elde edilen ulusal sanat derecelerine; şampiyonluğa atılan kulaçlardan, potaya uzanan ellere; Türkiye’nin sayılı özel okullarını geride bırakan İngilizce projelerden, bilimsel yarışmalarda elde edilen birinciliklere kadar TED Alanya Koleji adını en yükseğe çıkardık,  flamamızı her platform da dalgalandırdık” şeklinde tamamladı.
İlkokul Müdürü Sevda Metin ise yaptığı konuşmada, “Anaokulundan üniversiteye kadar süren kaliteli eğitimiyle geleceğe yön veren nesiller yetiştiren TED Alanya Koleji, yeni hedefler ve yeni başarılar peşinde koşmayı TED üretkenliğin ve verimliliğinin başlıca şartı olarak kabul etmektedir. Bu doğrultuda sağlam ve emin adımlarla geleceğe koşan TED Alanya Koleji dinamik yapısıyla bölgenin en iyi okulları arasındadır. Yaptığımız işe olan inancımız tam.” diyerek öğrencilerle birlikte olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Gecenin devamında anaokulundan ilkokula merhaba diyen öğrenciler, 4. sınıftan ortaokula adım atan öğrenciler ve 8. sınıftan liseye geçen öğrenciler çağrılarak öğretmenleri tarafından verilen plaketlerle yerlerine uğurlandı. Anaokulu, ilkokul ve ortaokul mezunları sahnede mezuniyet pozu vererek bu büyük coşkunun ortak paydasını oluşturdu. Tören, velilere sunulan ikramlarla ve öğrencilerin gönlünce eğlenmesiyle sona erdi.
Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2014, 12:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157