banner84

Yücel'e mektup var

Bilgi Bulut İlkokulu öğrencileri, mahallelerinde yaşadıkları sorunları kaleme aldıkları mektuplarını Başkan Yücel’e okudular. Başkan Yücel öğrencilerin taleplerini kırmadı kütüphane ve park sözü verdi.

Yücel'e mektup var

Bilgi Bulut İlkokulu Müdürü Şevket Aydoğmuş, 2-A sınıfı Öğretmeni Derya Kamiloğlu ve 2-A sınıfı öğrencileri Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i makamında ziyaret etti. Öğrenciler, Türkçe dersinde Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e yazdıkları mektubu tek tek okuyarak istek ve taleplerini dile getirdi. Öğrenciler, okul kütüphanesi ve çocuk parkı taleplerini yazdıkları mektuplarla Başkan Yücel'e iletti. Öğrencilerin dikkatle dinleyen Başkan Yücel, öğrencilerin taleplerini geri çevirmedi; park ve kütüphane sözü verdi.
Bir öğrencinin okul kütüphanesine kitap talebine ise Başkan Yücel, makam odasından okuduğu kitapları verdi ve kütüphanenin diğer kitaplarını da belediye olarak karşılayacaklarını belirtti.

Ziyaretin ardından Başkan Yücel, okul müdürü, sınıf öğretmeni ve minik öğrenciler ile ziyaretin anısına birlikte fotoğraf çektirdiler.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2015, 18:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107