-Sabiha TATLIYER
İkinci dönem ara tatili, 17 Nisan 2023 Pazartesi günü başlayacak ve 20 Nisan 2023 Perşembe günü sona erecek. 17-20 Nisan’da ara tatile girecek olan öğrenci sayısı Alanya'da netleşti. Alanya'da 66 bin 400 öğrenci için 17 Nisan'da ara tatil için zil çalacak. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Yılmaz ise Alanya Posta Medya ekibine açıklamalarda bulunarak, ilçedeki eğitim dönemi hakkında bilgilendirmelerde bulundu. ü
ARA TATİL HEYECANI BAŞLADIü
Müdür Yılmaz, “Alanya’da şuan 3 bin 400 depremzede öğrenci eğitim alıyor. Azalma bekleniyordu ancak öyle olmadı. Şuanda Alanya’da depremzede öğrenciler dahil toplamda 66 bin 400 öğrenci ara karnesini alarak tatillerini yapacaklar. üİkinci dönemimizde eğitim öğretim süremiz gayet güzel geçti. Tabii ki biraz telaş ile geçti. Çünkü depremzede öğrencilerin yerleştirilmesi onların kayıtlarının yapılması kitapları defterleri eksiklerin giderilmesi ile ilgili işbirliği içerisinde ilerledik” dedi.
66 bin öğrenci tatili bekliyor
Alanya’da depremzede öğrenciler ile birlikte toplam 66 bin 400 öğrenci ara tatil için gün sayıyor
Muhabir: Sabiha Tatlıyer
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor