banner84

Alanya YÖREX'e hazır

10. YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı 23-27 Ekim tarihleri arasında Anfaş Antalya Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Fuarda Alanya ürünleri de görücüye çıkacak

Alanya YÖREX'e hazır

Bu yıl onuncusu düzenlenecek olan YÖREX Yöresel Ürünler Fuarında, Alanya Kaymakamlığı, Alanya Ticaret ve Sanayi Odası, Alanya Belediyesi, Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD), Alanya Ziraat Odası ve Alanya Avokado Üreticileri Birliği destekleriyle açılacak olan stantta Alanya Ürünleri bir kez daha vitrine çıkacak.
ALANYA'YA ÖZGÜ HER ŞEY SERGİLENECEK
Alanya standında Alanya Avokadosu, Alanya Yenidünyası, Alanya İpek Dokuma Ürünleri ve El Sanatları, Muz Lifinden Ürünler, Alanya Şalvarı, Muz, Keçiboynuzu, Tropikal Meyveler, Zeytin, S Pasta ve Çiğirdik, Kurutulmuş Meyve ve Sebzeler, Muz Ürünleri gibi Alanya’ya özgü ve Alanya’da üretilen ürünler sergilenecek.
ÜCRETSİZ ZİYARET EDİLEBİLECEK
Resmi açılış töreni 23 Ekim 2019 Çarşamba günü saat 11.00’de gerçekleşecek olan fuar, 23-27 Ekim 2019 tarihleri arasında saat 10.00-20.30 arası ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107