banner84

Demir, yeni sezonu değerlendirdi

Yeni turizm sezonunu Alanya Postası'na değerlendiren ALESO Başkanı Demir, "Yeni turizm sezonuna esnafımız hazır. 2018 sezonundan daha iyi bir sezon geçmesini bekliyoruz. İnşallah bizim beklediğimiz gibi bir sezon geçer. Esnaflarımız para kazanır" dedi.

Demir, yeni sezonu değerlendirdi

Mevlüt UYGUR

Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ALESO) Başkanı Nuri Demir, 2019 turizm sezonunu Alanya Postası'na değerlendirdi. Esnafların yeni sezona hazır olduğunu belirten Demir, yeni sezondan umutların yüksek olduğunu söyledi.  Demir, "Yeni turizm sezonuna esnafımız hazır. Tadilatlar yapıldı, gerekli olan mal alımları yapıldı, misafirlerimizi bekliyoruz. Esnaflarımıza 2019 sezonu hayırlı, bereketli, helalinden kazançlar diliyorum.2018 senesinde de iyi bir sezon geçirdik. Yeni sezonun daha da iyi geçmesini bekliyoruz. Umudumuz var. Alanya Turizm Tanıtma Vakfı, Turistik İşletmeciler Derneği ve devletimiz çalışıyor. Çok güzel şeyler bekliyoruz. İnşallah bizim beklediğimiz gibi bir sezon geçer. Esnaflarımız para kazanır. Kazandıkça da vergisini vererek bir nebze de olsa ülke ekonomisine de katkı sağlarlar.

'HİZMET ESNAFIN AYAĞINA GELECEK'

Odaya yeni alınan araçla, oda hizmetlerini esnafın ayağına götüreceklerini kaydeden Demir, "Bu durumda bizim odamıza yeni aldığımız bir hizmet aracı var. Beldelerdeki esnaflarımız her zaman merkeze gelemiyor. Arabanın satışını aldık ve önümüzdeki günlerde odamızın hizmetlerini ayaklarına kadar götüreceğiz.  Bütün esnaflarımıza hayırlı olsun" dedi.

ALANYA POSTA TV'Yİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ALANYA POSTA TV'Yİ FACEBOOK'TAN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 22:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107