banner84

Dünyaca ünlü marka Alanya'da

Alanya’da 1990 yılından beri hizmet veren Simge Exclusive Kuyumculuk, dünyaca ünlü Storks markasını Alanya’ya getirdi. Cuma Pazarı Eczacılar Caddesi üzerinde hizmete açılan Storks Mağazası uygun fiyatlarıyla Alanya’daki mücevher tutkunlarını kaliteli takılarla buluşturuyor. Açılışa özel olarak yüzde 50 indirimin de olduğu mağaza müşterilerini bekliyor.

Dünyaca ünlü marka Alanya'da

Cuma Pazarı, Eczacılar sokakta bulunan Storks Simge Exclusive, birbirinden kaliteli ürünlerle Alanya halkına özel yüzde 50 indirim kampanyası sunuyor. Aynı zamanda Uluslararası Pırlanta Eksperi de olan Mağaza Müdürü Burak Çenil, “Misafirlerimiz sadece alışveriş için değil, kendi pırlantalarıyla ilgili öğrenmek istedikleri sorular için de mağazamızı ziyaret edebilirler” dedi.   Çenil, “Türkiye'nin ilk mücevher markası Storks’u Alanya’ya getirdik. Çok büyük bir mutluluk içerisindeyiz. Storks’dan biraz bahsetmek istiyorum. Storks Merkezi Türkiye'nin ilk mücevher markası. 1970'li yıllardan bu yana Türkiye'de hizmet veriyor. Çok köklü bir marka. Aynı zamanda 4 yıldan beri de uluslararası pazarda da çok büyük bir söz sahibi. 4 yıldan beri üst üste ihracatta birinci oluyor. Alanya'nın en eski kuyumcularından birisi olarak Storks ile işbirliğinde olduğumuz için çok mutluyuz" dedi.
AÇILIŞA ÖZEL YÜZDE 50 İNDİRİM
Alışagelmişin dışında Alanya halkını yüzde 50 indirimle buluşturduklarını söyleyen Çenil, "Açılışa özel şu anda mağazamızda yüzde 50 indirimle başlıyoruz. Tüm müşterilerimizi bu güzel indirimden yararlandırmayı istiyoruz. Çünkü yüzde 50 indirim bizim sektörde çok alışılagelmiş bir indirim değil. Mağazamızda yeni olduğu için elimizden geldiği kadar yeni insanlarla tanışmak için bu indirimi yaptık. Ürün gruplarımızda çok yeni modeller var. Mağazamız çok büyük bir mağaza. Türkiye'nin sayılı mağazalarından bir tanesi oldu. Gerek görseliyle gerek ürün yelpazesi ile müşterilerimiz geldikleri zaman hiçbir modelde sıkıntı yaşamayacaklar. Elimizde şu anda baget modeller, yuvarlak kesim pırlantalarımız, fantezi kesim pırlantalarımız, elmas modellerimiz var. %50 indirimle de sanki altına alıyormuş gibi pırlantaya sahip olabilirler" diye konuştu. 
'ÜRÜNLERİMİZ ULUSLARARASI SERTİFİKAYA SAHİP'
Ürünlerin sertifikalı olduğunu ifade eden Çenil, "18 ayar üzerine uluslararası sertifikalı. Uluslararası sertifikanın önemi gerçekten çok fazla. Çünkü sektör içerisinde sertifikasız ürünler çok fazla dolaşıyor. Biz bunların hiçbirini tavsiye etmiyoruz. Önemli olan uluslararası sertifikalı güvenilir markadan alışveriş yapmak. Bunun için de biz müşterilerimizi Storks mağazalarımıza bekliyoruz. Müşterilerimizi sadece alışverişe değil kendi ellerindeki pırlantalarla alakalı soru sormak istedikleri zaman, kafalarına takılan herhangi bir şey olduğu zaman gelip bizim eserlerimizden yararlanabilirler. Bu şekilde de bir hizmet veriyoruz. VIP minibüsümüz var. Yine müşterilerimizi evlerinden alıyor, evlerine bırakıyoruz. Mağazamızın ikinci katında VIP odalarımız var. Burada mağazadan biraz daha izole şekilde daha sıcak bir ortamda müşterilerimize servis veriyoruz. Yerimiz Cuma pazarı içerisinde Eczacılar Sokak’ta. Mağazamıza tüm müşterilerimizi bekliyoruz. 
'EN GÜVENLİ VE KAZANÇLI YATIRIM ALTIN'
Ayrıca bildiğimiz gibi geçmişten günümüze en güvenli ve kazançlı yatırım altındır. Mağazamızda her zevke uygun, güncel ve farklı 14 ayar, 22 ayar, geniş ürün çeşitleriyle Kolye, küpe, künye, yüzük, bilezik modelleri, yatırım amaçlı 24 ayar has altın, ziynet gruplarımız vardır” ifadelerini kullandı. -Alkın BİRİCİK

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107