banner84

Esnaf umudunu kesmedi

Alanya Esnaf Odası Başkanı Nuri Demir, sezonun esnaf açısından sıkıntılı başladığını vurgulayarak, "Okulların tatile girmesiyle umutlu bir bekleyiş içindeyiz, inşallah iyi olur" dedi

Esnaf umudunu kesmedi
 Bu yıl turizm sezonunun geç başladığını, bu durumunda esnafı olumsuz etkilediğini ifade eden Alanya Esnaf Odası Başkanı Nuri Demir, "Kötü başladı ancak herşey bitmiş değil, umudumuz devam ediyor, önümüzdeki süreçte işlerin düzelmesini bekliyoruz" dedi.
Alanya'nın dünyanın her bölgesinde tanınan ve bilinen bir turizm cenneti olduğunu vurgulayan Başkan Demir, şunları söyledi: "Okulların kapanmasıyla birlikte turizmin daha da hareketlenmesini umuyoruz. Alanya her türlü aktivitelerni olduğu, deniziyle, kumuyla, güneşiyle, doğasıyla tam bir turizm cenneti. Bu yıl sezonun geç başlamış olması esnafımızı olumsuz etkiledi, ancak umudumuzu kaybetmiş değiliz. Esnafımız umutlu bir bekleyiş içerisinde, inşallah iyi olacak" dedi.
YENİ CANAZE ARACI KAZANDIRDIK
Alanya esnaf Odası'nın çok sayıda üyesi olduğunu vurgulayan Başkan Demir, Yakınlarını kaybeden esnafımıza yardımcı olmak adına odamıza yeni bir cenaze aracı kazandırdık. Daha önce başkanvekilliğimiz döneminde aldığımız araç eskimişti ve onu yeniledik. Esnafımıza her türlü hizmeti vermeye ve yanlarında olmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2014, 17:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157