banner84

Esnafa beş yıldızlı destek

Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi'ni genişleten Şekerbank ile Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Pansiyoncular Odası arasında protokol imzalandı

Esnafa beş yıldızlı destek
 Şekerbank, turizm sektörüne yönelik 'Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi 'ni geliştirdi. Hem turizm sektöründe faaliyette bulunan hem de turizm sektörüyle dolaylı olarak işbirliği içerisinde olan işletmelere özel hazırlanan destek paketi, yerel ihtiyaçlara özel geliştirilmiş bankacılık ürünlerini ve indirimleri kapsıyor. İlk altı ay ödemesiz dönem içeren 60 ay vadeli yatırım kredileri, geniş kapsamlı sigorta hizmeti ve ücretsiz web sayfası kurma imkanı, destek paketinin öne çıkan özelliklerinden bazılarını oluşturuyor.
Anadolu'da yaygın şube ağı bulunan Şekerbank,'Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi'nden çok daha fazla işletmenin faydalanması için yedi ayrı turizm yöresinde işbirliği toplantıları düzenliyor, protokollere imza atıyor. Bu kapsamda ilk olarak Alanya'da Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Alanya Otelciler Pansiyoncular Lokantacılar Kafeteryacılar ve Turistlik Eşya Satıcıları Odası ile protokol imzalayan Şekerbank, odalara kayıtlı olan ve turizm sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin tüm ihtiyaçları için finansman desteği sağlayacak.
PROTOKOL İMZALANDI
Protokol imza törenine, Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk ile Şekerbank Akdeniz Bölge Müdürü Mustafa Özer'in yanı sıra, Alanya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nuri Demir ve Aalanya Otelciler Pansiyoncular Lokantacılar Kafeteryacılar ve Turistik Eşya Satıcıları Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci katıldı.
Protokol çerçevesinde bölgede bulunan ve turizm sektöründe faaliyet gösteren tüm işletmeler, yaz sezonuna hazırlanırken gerekli tüm finansman ihtiyaçlarını 'Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi' ile karşılayabilecek
YEREL İHTİYAÇLARI DİKKATE ALDIK
Protokol imza töreninde konuşan Şekerbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk;'' Turizm sektörü ülkemizin ekonomik büyümesi ve bölgesel kalkınması açısından çok büyük önem taşıyor. 61 yıldır ülkemizdeki birçok firmanın büyümesinde rol almış bir kurum kimliğiyle, bu sektörde faaliyet gösteren işletmelerimizin tüm ihtiyaçlarını tek bir pakette karşılayacak 'Turizme Beş Yıldızlı Destek Paketi ' ürünümüzü geliştirdik. 'Anadolu Bankacılığı 'misyonumuz doğrultusunda bu destek paketimizi de her zaman olduğu gibi yerel dinamiklere ve sektörel ihtiyaçlara uygun bir şekilde geliştirdik. Sunduğumuz çözümlerden faydalanan işletme sayısını artırmak için Bodrum'dan Alanya'ya yedi noktada'Turizme Beş Yıldızlı Destek Toplantıları 'düzenliyor,işletmelerimizi dinliyor ve mesleki birlikler ile protokoller imzalıyoruz" dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2014, 16:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107