banner84

İlçe Tarım’da 2019 hedefleri belirlendi

Alanya İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nde 2018 çalışmaları ve 2019’da yapılacak çalışmalar hakkında personele yönelik bir değerlendirme toplantısı yapıldı. İlçe Müdürü Mehmet Rüzgar Başkanlığında, İlçe Müdürlüğü toplantı salonunda yapılan toplantıya ilçe müdürlüğü birim sorumluları ve tüm birim personelleri katıldı.

İlçe Tarım’da 2019 hedefleri belirlendi

Toplantıda Alanya İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından 2018’de yapılan çalışmalar değerlendirildi. İlçe Müdürlüğü olarak 2019’da yapılacak çalışmalar ve hedefler belirlendi. İlçe Müdürü Mehmet Rüzgar toplantıda yaptığı konuşmada, bu tür toplantıları her yıl sene başında yaptıklarını söyledi. Rüzgar sözlerine şu şekilde devam etti,“ İlçe Müdürlüğünde çalışan tüm mesai arkadaşlarıma 2018 yılında yaptıkları başarılı çalışmalar için teşekkür ediyorum. İlçe Müdürlüğümüzün çalışmalarını daha etkin ve verimli bir şekilde yürütülebilmesi, çalışmalarda birlikteliğin sağlanması için 2019 yılında da bakanlığımızın belirlediği hedefler doğrultusunda planlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız olarak sürecek. Çalışmalarımız geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda vatandaş odaklı olacak. Kurum olarak önemli bir başarı yakaladık. Kurumumuzun imajını ve hizmet kalitesini çok yüksek seviyelere çıkardık. Yaptığımız çalışmalardan tüm vatandaşlarımızın memnun kaldığını gördük.

Bu konuda yapılan hizmetlerle alakalı olarak ilçe müdürlüğümüze gelerek, telefonla veya mahalle toplantılarında vatandaşlarımız bizzat bana teşekkür ediyorlar. Bu başarı bir ekip ruhu olarak hepimizin başarısı sevgili mesai arkadaşlarım. Ben sizlerden 2019 yılında da özverili bir şekilde çalışmalarınıza devam etmenizi istiyorum. Bizlerin görevi vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vermek. Hep birlikte bunun için çalışıyoruz. Çalışmalarımız ve hizmet anlayışımız 2019 yılında da aynı şekilde devam etsin.”

Toplantı, karşılıklı fikir alışverişi, çözüm önerileri ve bilgilendirmeler yapılarak, soru-cevap şeklinde değerlendirilmesi ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 13:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107