banner129

KORKOOP ürünleri tegzahta yerini aldı

Halk Et Alanya Mağazası’nda et ürünlerinin yanı sıra KORKOOP ürünlerinin satışını da başlandı.

KORKOOP ürünleri tegzahta yerini aldı


Antalya Büyükşehir Belediyesi, yerelden kalkınma hedefiyle kooperatiflere yönelik desteklerine devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi, Korkuteli Tarımsal Kalkınma Kooperatifi (KORKOOP) üyesi kadınların yaptığı birbirinden lezzetli yöresel ürünleri Halk Et Mağazalarında satışa sundu. 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in yerelden kalkınma hedefiyle hayata geçirdiği Halk Et Satış Mağazaları ucuz ve güvenilir etin yanı sıra doğal ve geleneksel yöntemler izlenerek yapılan ürünleri de Antalyalılarla buluşturuyor. Büyükşehir Belediyesi’nin desteklediği Korkuteli Tarımsal Kalkınma Kooperatifi (KORKOOP) üyesi kadınların yaptığı tarhana, erişte, salça gibi ürünler Halk Et Mağazalarında satışa sunuldu. 
ORGANİK ÜRÜNLER  
Antalya Büyükşehir Belediyesi iştiraki ANET A.Ş. tarafından Halk Et Mağazalarına kurulan stantlarda yerini alan KORKOOP’un birbirinden lezzetli yöresel ürünler Alanyalılardan da büyük ilgi gördü. Halk Et’in Kepez, Manavgat, Alanya ve Serik mağazalarındaki stantlarda Korkuteli'nin lezzetli tarhanasından, salçaya, turşudan reçele, pekmezden kurutulmuş meyveye, sirkeden nar ekşisine, bulgurdan erişteye kadar birçok ürün KORKOOP etiketiyle yerini aldı. 

VATANDAŞ HİJYEN VE ÜRÜNLERDEN MEMNUN

Alanya Halk Et Mağazası’ndab alış veriş yapan vatandaşlar, Halk Et Mağazası’nın temiz ve hijyenik bir ortamda sağlıklı ve taze ürünleri piyasaya göre daha ucuz satmasından memnun. Ayrıca Korkutelili Kadınlar’ın el emeği ve göz nuru ile yaptığı ürünlere de  tam not veren vatandaşlar, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e hizmetlerinden ötürü teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 11:32
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107