banner84

Okul üniformaları satışta

Yeni eğitim öğretim döneminin açılmasına sayılı günler kala, okul kıyafetleri de satışa çıktı. Veliler çocuklarına yaz ve kış ayları için okul üniforması temin etmeye başladı.

Okul üniformaları satışta

-Asiye ELİAÇIK
-Özgür YILMAZ

9 Eylül Pazartesi günü itibariyle 2019-2020 eğitim öğretim yılı için ilk zil çalacak. Öğrencilerin de okulları için yaptığı alışverişlerden ilki üniformalar oluyor. Veliler okul kıyafetlerinin satıldığı dükkanları şimdiden doldurdu. Mağaza sahibi Ekrem Ali Karan, bir öğrencinin okul kıyafet maliyetleri hakkında bilgi verdi. Karan, "Aileler yavaş yavaş okul kıyafetlerini almaya başladı. Okullarımızın kısa kol tişörtleri 40, uzun kollular 45 TL, pantolonlar 50-65 TL, etekler de 55-60 TL civarında. Fiyatlarımız makul ve ürünlerimiz yüzde yüz pamuklu kaliteli ürünler. Aldıkları bir ürünü en az 1-1,5 sene giyebilirler" dedi.
"SADECE KIYAFET MALİYETİ 200 TL"
Çocuğu için alışveriş yapan Mehmet Tuncer ise, fiyatlarda geçen yıla göre değişiklik olmadığını belirtti. Tuncer, "Fiyatlar geçen yıla göre aynı seviyede, farklılık yok. Ürün de kaliteli olduğu için bir sıkıntı yok. Bir öğrencinin bize maliyeti şu an sadece kıyafet olarak 200 TL oluyor" diye konuştu.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107