Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in Alanya'da taksimetreye yaptığı zamdan sonra otobüsçülerde zam talebinde bulundu. Alanya Minibüscüler Otobüscüler ve Servis Araçları Odası Başkanı Paşa Özkan, ilçede yolcu ücretlerine yüzde 40 oranında zam yapılması için Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e talepte bulunduklarını açıkladı. Böcek'e, 'Yüzde 40 oranında zam talebinde bulunduk' diyen Başkan Özkan, "Her geçen gün otobüsçülerin gideri artıyor. Gelirlerimiz ile giderlerimiz arasında uçuk fark var. Bu nedenle yüzde 40 oranında zam yapılmasını istiyoruz. Bu konuda bizleri dinleyip, zam konusunda çalışma sözü veren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Böcek'e ve ekibine teşekkür ediyoruz. Esnafın her zaman destekçisi olan Muhittin Böcek'e verdiği desteklerden ve esnafımıza sunduğu katkılardan dolayı da minnettarız" dedi. -Alkın BİRİCİK
Otobüslere bu zam gelirse Alanya tabanlara kuvvet!
Alanya Minibüscüler Otobüscüler ve Servis Araçları Odası Başkanı Paşa Özkan, Alanya'da ulaşıma yüzde 40 oranında zam yapılması için Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e talepte bulunduklarını açıkladı
Trend Haberler
![Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-21-at-104423.jpeg)
Alanya sahillerinde vatandaşları bezdirdiler: Alkol içerek...
![Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/thumbs-b-c-948210132b524fc7f821d4a980eb3c07-2.webp)
Alanya'da Başkan Böcek'e saygısızlık: Ne yaparsa yapsın memnun edemedi
![Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/oto-yikama.jpg)
Esnafın işleri bıçak gibi kesildi: Antalya'da o sektör iflasa sürükleniyor
![Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/konut.jpg)
Alanya'nın yeni kabusu: Kiracıların başına dert olacak!
![Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-image-2024-07-22-at-161709.jpeg)
Beklenen projede sona gelindi: Alanya kavuşmak için gün sayıyor
![Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor](https://alanyapostasicomtr.teimg.com/crop/250x150/alanyapostasi-com-tr/uploads/2024/07/whatsapp-gorsel-2024-07-21-saat-155124-01f9e324.jpg)
Alanya'da bu görüntü pes dedirtti: Faciaya davetiye çıkarıyor