banner129

Şekerler reyonları renklendiriyor

Kurban Bayramı'na sayılı günler kala bayram şekerleri de reyonlarda yerini aldı. Bayram şekerlerinin kaliteli olması gerektiğini vurgulayan esnaf, ''az ama öz olsun '' diyerek vatandaşları merdiven altı yerlerden alışveriş yapmamaları konusunda uyardı. 

Şekerler reyonları renklendiriyor

-Engin ANAK
-Figen YAYLA

Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte tezgâhlar, bayram şekerleri, çikolata ve lokum çeşitleriyle donatıldı. Kurban denince akla her ne kadar kurbanlıklar gelse de bayramın bir diğer vazgeçilmezi şüphesiz ki şeker. Misafirlerimize ikram edeceğimiz sohbetlerde ağızları tatlandıracak şeker lokum ve çikolatalar bayrama sayılı günler kala tezgahları renklendirmeye başladı.
HER CEBE UYGUN ŞEKERLER TEZGAHLARI SÜSLÜYOR
Birbirinden renkli şekerlerin süslediği tezgâhlar, bayramda misafirlerine hoş ikramlarda bulunmak isteyen vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Dükkânlara konulan çeşit çeşit şeker, lokum ve çikolata tezgâhlarındaki fiyatlar her bütçeye uygunluğuyla göze çarpıyor. Vatandaşlar, bayramdan bayrama aldıkları şekerin en kalitelisini seçerken, bazı vatandaşlar da bütçelerine uygun şekerleri tercih ediyor. Her vatandaşın cebine uygun ürün sattıklarını  ve kaliteden ödün vermediklerini belirten Hasbil Gıda sahibi Hasbi Özaslan vatandaşların az da olsa kaliteli ürün almasının sağlık açısından önemli olduğunu belirtti. Özaslan, ''Evet bayrama son 1 hafta kaldı. Hazırlıklarımız neredeyse bitti. Çeşitlerimiz müşterilerimizin hizmetine girdi. Onların da cebine en uygun şekilde ulaştırıyoruz.En güzel ürünleri müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz. Tercihimiz marka'' dedi.
'YERLİ MARKA OLARAK EN İYİ HİZMETİ VERMEYE ÇALIŞIYORUZ'
Özaslan ''Evet bu bayram Kurban Bayramı o yüzden şeker anlamında ikinci sıradayız.  Olabildiğince müşterinin yanındayız.Yerli marka olarak bizler en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Hasbil Gıda'da  alternatif çok.Her vatandaşın cebine uygun ürünlerimiz var. Müşterilerimiz bir kere aldığı zaman ikinci kez çok rahatlıkla tercih edebiliyor. Hem fiyat hem de kalitede onu göreceksin da da tercih ediyorlar'' dedi.
'UCUZ ÜRÜNLER SAĞLIMIZI TEHDİT EDİYOR'
Merdiven altı üretim konusunda uyaran Özaslan, ''Vatadaşlar şeker alırken kaliteli yani marka ürünleri tercih etmeli. Aldığı yerlere dikkat etmeli. Çünkü çok ürün çeşidi var ama güvenlik esasta. Ürünlerde marka önemli fakat vatandaşın alım gücü neye yetiyorsa onu alıyor. Vatandaşlar çok olmasa da kaliteli üründen alıyor. Bizim de tavsiyemiz  az ürün alın ama öz olsun. Vatandaşımız güvenli yerleri tercih etsin.  Kötü bir ürün ucuzdur cebinizden az çıkar ama sağlığa ne kadar faydalı onu bilmek lazım'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107