banner84

Tez Tour'da hissedar ve yöneticiler değişmedi

Tez Tour Yönetim Kurulu Üyesi ve İşletme Direktörü Alexander Burtin “Tez Tour’un tur operatörü görevi, şirketin hissedarları ve yöneticileri değişmedi. Tez Tour, her şeyi daha önce olduğu gibi organize edecek" dedi

Tez Tour'da hissedar ve yöneticiler değişmedi
 Tez Tour, Aralık ayı başında kuruluşunun 20. yılını kutladı. Törenler, Amara Dolce Vita ve Rixos Sungate Otel'de yapıldı. 
Kutlamalar kapsamında ilk gün workshop etkinliği düzenlendi. Türkiye’den ve yurt dışından katılımcıların yer aldığı workshop etkinliğinde, otelciler ve Tez Tour acentelerinin yetkilileri bir araya gelerek tanışma ve iş görüşmeleri yapma fırsatı buldular. Tez Tour-20 Workshop etkinliğine Türkiye’den 75, yurt dışından 55’ten fazla otelci katıldı. Tez Tour-20 Organizasyonu sırasında futbol turnuvası gibi değişik yarışmalar da düzenlendi.
Tez Tour hissedarları bu aktivite çerçevesinde bir basın toplantısı düzenlediler. 
Tez Tour Yönetim Kurulu Başkanı Alexander Sinigibskiy; “Şirketin 20 yıllık başarısı herşeyden önce, 27 ülkede açılan acentelerin verimli çalışması ve partner otellerin müthiş desteğiyle gerçekleşmiştir.” dedi.
Tez Tour’un güçlü ve çalışkan ekibi sayesinde geçen sene turist sayısındaki hedef rakamlarına ulaşabildiğini ifade eden Sinigibskiy; “Şu anda turizm sektörü için zor geçecek olan 2015 sezonunda, hedeflerimizi korumak için elimizden geleni yapmaktayız” diye konuştu. 
Tez Tour Yönetim Kurulu Üyesi ve İşletme Direktörü Alexander Burtin yaptığı konuşmada, Ruble’nin Dolar karşısında değer kaybettiği bu süreçte, tatil fiyatlarının çok fazla artmaması için gereken her şeyi yapacaklarını söyledi. “Tez Tour’un tur operatörü görevi, şirketin hissedarları ve yöneticileri değişmedi. Tez Tour, her şeyi daha önce olduğu gibi organize edecek ve turistler için en uygun, rahat ve kaliteli dinlenme olanaklarını sağlayacaktır” dedi.
Kutlama organizasyonu düzenlenen gala yemeğinin ardından, bir döneme damgasını vuran şarkıların seslendirildiği konser ve Rus Diskoteka Avaria grubunun canlı performansı ile son buldu.
Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2014, 16:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107