banner129

Yatırımcıları Alanya’ya çekmeye çalışacak

Alanya'da emlak sektörünün öncü isimlerinde olan Durmuş Özgen, yurtdışında tanıtım stantları açmaya devam ediyor. Özgen son yurtdışı temasına eşlik eden İlker Deniz Sayın, hazırlayacağı emlak sektörüne yönelik raporu Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e sunacak.

Yatırımcıları Alanya’ya çekmeye çalışacak

Haber Merkezi

Türkiye'nşn katıldığı turizm fuarları dışında dünyanın birçok ülkesinde hem sektöre tanıtım hemde Alanya tanıtımı yapmak için stant açan CHP Alanya İlçe  Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi Durmuş Özgen bu kez İsveç'in Malmö şehrinde  yanıtım yapıyor. Özgen burada yaptığı tanıtımın ardından Stokolm'e giderek tanıtıcı faaliyetlerini ve iş bağlantılarını sürdürerek yatırımcıları bölgemize çekmeye çalışacak.

Yerel seçimlerine sona ermesi, özellikle iklim koşulları ve uygun fiyatları ile herzaman cazip olan Alanya ve Türkiye'de yatırım yapabilecek potansiyeldeki iş insanları ile iletişime kurun Özgen ve beraberindeki Sayın, önceki gün Danimarka Parlementosu ziyareti ile İskandinav pazarını yakın takibe aldı.

Turizmi ve emlak sektörünü yerinde inceleyip Muhittin Böcek'e rapor hazırlamak için Özgen'e eşlik eden Deniz Sayın, yerel seçimlerde Alanya ve Gazipasa koordinasyonunu yaparak Böcek'in seçimi kazanması için çalışan ekipte önemli bir görev üstlenmişti. Danimarka ve İsveç pazarı raporunun ardından Böcek'in hem elmak inşaat sektörüne hem de bu ülkeler wyönelik önümüzdeki turizm sezonunda özel bir çalışma içine girmesi bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2019, 13:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107