banner84

'Yeni turizm sezonu daha güzel geçecek'

Belediye Başkanı Adem Murat Yücel ve esnaf odası başkanlarıyla kahvaltıda buluşan Kaymakam Dr. Hasan Tanrıseven, "Esnafımızı ve vatandaşlarımızı daha mutlu eden bir sezon için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi

'Yeni turizm sezonu daha güzel geçecek'
 Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ve Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Pansiyoncular ve Lokantacılar Odası’nın düzenlediği kahvaltıda Alanya’daki esnaf odalarının başkanları ile buluştular. Teras Cafe Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıda oldukça samimi bir ortamda gerçekleşti. Kahvaltıda kısa bir değerlendirme yapan Kaymakam Tanrıseven şunları dile getirdi: “Alanya’daki esnafımızın sorunlarını ve önümüzdeki turizm sezonunda yapacaklarımızı beraber tartışacağız. Yapacağımız çalışmaları yerel yönetimlerimizle, belediyemizle, odalarımızla ve sivil toplum kuruluşlarımızla tartışıp belli bir konuda uzlaştıktan sonra hayata geçirme kararındayız. Bunun bir adımı olan bugünkü kahvaltı için ben ev sahipliği yapan odalarımıza teşekkür ediyorum. Yeni sezonda inşallah daha yaşanılabilir, vatandaşları daha mutlu eden bir sezon için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Gelen turistin, esnafımızın ve vatandaşlarımızın rahat edeceği tedbirleri alıp karalılıkla uygulayacağız” dedi.
Pansiyoncular ve Lokantacılar Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci de kahvaltıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Daha önce ayda bir kez bu şekilde kaymakam ve belediye başkanı ile toplu olarak bir araya gelme kararı aldıklarını belirten Değirmenci, bu toplantının sadece bir kahvaltıdan ibaret olmadığını, burada vatandaşlardan kendilerine yansıyan problemlerin ve onların memnuniyeti için neler yapılabileceğinin ele alındığını vurguladı.ifade etti.
Kahvaltılı toplantıya Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven ve Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in yanı sıra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Şahin, Pansiyoncular ve Lokantacılar Odası Başkanı Hüseyin Değirmenci, Kuyumcular Odası Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Metal Ağaç İşleri Odası Başkanı Kerim Taş, Mobilyacılar Doğr. ve Hızarcılar Odası Bşk. Hüseyin Alataş ve diğer oda başkanları katıldı.
Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2014, 16:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107