banner84

Daireler 5 yıldızlı otel konforunda

Alanya’nın yükselen değeri ve en prestijli projesi olan Another World, 5 yıldızlı otel konforunda olan dairelerini satışa sundu.

Daireler 5 yıldızlı otel konforunda

Alanya’nın en seçkin ve prestijli projesi olan Another World, 5 yıldızlı otel konforunda olan daireleri satışa sundu. 17.000 metre kare alana kurulu ve Alanya’nın en prestijli projesi olan Another World’de 230 bin liradan başlayan evler, geleceğe yatırım yaparken mutlu bir hayat yaşamak isteyenler tarafından da tercih ediliyor. Evlerin kullanışlı yapısı, 1+1’den dublekse kadar 6 farklı daire seçeneği ve en önemlisi 5 yıldızlı otel konforundaki aktivite alanları, SPA ve restoranları ile Another World; Alanya’da gerçekten bambaşka bir dünya yarattı.

TAM SİZE GÖRE


Yaz – kış yaşanabilecek, yatırım amacı ile alınıp kiraya verilebilecek, her aile modeli için uygun Another World daireleri, özellikle çocuklar için tam bir cennet. Kreş, hamam, spa, restoran, alışveriş merkezi, squash ve spor salonu, açık – kapalı yüzme havuzu, tenis kortu, aquapark, açık hava sineması gibi yaşam kalitesini yükselten yaşam alanları ile sağlıklı ve mutlu bir hayat Another World’de başlıyor. Anahtar teslim;  1+1 için 230 bin ve 2+1 için 289 bin Türk Lirasından başlayan fiyatları ile satışa sunulan Another World’de,  size uygun bir yaşama adım atabilirsiniz. Hepsi ve daha fazlası için, bambaşka bir dünyanın kapılarını www.mozaik-insaat.com ile aralayın.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2015, 16:19
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107