banner129

EY TÜRK ,TİTRE VE KENDİNE DÖN!

Nereden başlasam ,neyi anlatsam? Yeni haftayı güzel haberlerle karşılamayı çok isterdim . Aslında doğadan,  yapraktan , Alanya'nın meşhur yağmurundan yazmayı özledim . Hatta ortalığı kasıp kavuran virüsten bahsetmek de isterdim. Beterin beteri varmış,doğru...

  Hatay bir düşman kıvılcımıyla ateşler içerisinde kaldı.  Dilerim aynı ateşler içerisinde cayır cayır yansın o imansızlar! Lafta özgürlük dileyen aşağılık örgüt, elbet sonunuz pek yakın . Son kozunuzu oynuyorsunuz ama ateşle oynamak çok tehlikeli . Öğretmediler mi size ? 

  İnterneti kasıp kavuran "ateşin çocukları " alçaksınız! Alçak ve adisiniz.  Suyunu içip, ekmeğini yediğiniz memleketin nankörüsünüz . Sizi ne tarih ne Yaradan affedecek . 

  Örgütün ana kolu Ermenistan da alçakça eylemlerine devam ediyor . Yine sivillerimiz , çocuklarımız roket saldırısının mağduru.  Dünya susuyor , bir panda kadar ses getiremiyoruz belki.  Bu da sizin ,bizim  görmezden gelip,sayfayı çevirmemiz yüzünden . Tek yumruk olalım ,sosyal mecrada kahvaltı fotoğraflarınızı bir ay sonraya erteleyin . İdeolojik ve  informasyon savaşına davet ediyorum hepinizi. Kalbiyle ,ruhuyla milliyetçi olanlar , ermenilere gereken cevabı versin. İnterneti  küçümsemeyin,  şimdilerde sözün en hızla yayıldığı yerdir . Hocalı ne ilkti ne son . Gence'de yaşananlar bunun ıspatı . Kendini bilmez devletler , oyuncu parçaları ermeni toplumuna (millet demiyorum ,çünkü değiller ) destek veriyor . Bugün yılanın başını ezmezsek yarın çok geç ola bilir . Onun için ,bana dokunmayan yılan bin yaşasın demeyin . Enver Paşa'nın bir sözü var " İnsan ile veba mikrobu dost olamaz " .

  Bugün barış güvercini rolüne bürünenler , vicdanına hesap verecek . Zehra bebeği ve onun gibi onlarca minik şehitlerimizi  hatırlayın . Şimdi düşmana göz yumanlar geçmişine ihanet edip, geleceğine soru işareti eklesin !

YORUM EKLE

banner107