banner165

Fetö artığı


Değerli Alanya Postası okurları 30 yıllık meslek hayatım, 17 yıllık gazete sahipliği/yöneticiliğim süresince hiç kıvırmadım, yazacaklarımı, söyleyeceklerimi direkt söyledim. Her kim, kimin arkasından benim üzerimden iş yapmaya kalktı ise dersini verdim. 
İşimi gördürmek için hiç adam kullanmadım… Ne diyeceksem direkt söyledim. Ne yazacaksam yazdım, yazdırtmadım! 
Bende siyah ve beyaz vardır. Griden hiç hoşlanmam…  
Orantısız güç kullanımı camdan köşklerinde oturanların genel davranış şeklidir. Baktıkları yerde hep kendilerini görmeye alışan, adamcıklarına günde beş posta kendisini övdürenler; cam köşkü ulaşılmaz sanırlar. Yukarıdan aşağıdaki evi taşlamak kolaydır da, bilmezler ki o taş evin bir parçası dahi cam duvarı yıkabilecek güçtedir.
Güç zehirlenmesi yaşayan, kibirli, dayatmacı, algı cambazı bu kişilerin cam köşklerinden bakınca dünya bambaşkadır. Görüş ayrıklarına tahammülleri yoktur bunların. Herkesi ve her şeyi dizayn etmeye alıştıklarından farklı bir ses tonuna dayanamazlar. 
Baskı yaparlar adına ‘Toplum yararı’ diyerek. Ses kaydı, görüntü alıp paylaşırlar adına ‘Dürüstlük’ diyerek. Kurgu ve dedikodu ile iş yaparlar adına ‘Arkamdan iş çevirdi’ diyerek… 
Dün yola çıktıklarını yolda bırakır, yolda bıraktıkları ile yeniden yola devam ederler. 
Cam köşklerinden kimsenin onları görmediğini zanneden bu insanlar FETÖ artığı taktikleri ile toplumu dizayn etmeye bayılırlar. 
Alanya’da da sayıca fazla olduğunu bildiğimiz, gördüğümüz bu insancıkların son dönemlerde bazı faaliyetleri fazlasıyla dikkat çekicidir. Kendi işlerinden çok başkalarının işine burnunu sokmaya bayılan bu tiplerin ortak özelliği ise beslediği köpeğidir. Camdan köşklerinde bir aynası olmayan bu insancıkların ellerindeki güç ile başkalarını tehtid etmesi, karalama, iftira ile kendisine biat ettirme çabası beyhudedir. 
Zira şapka düştü, kel göründü. Yazıyı okuyanların aklından ‘Kim bu?’ dediklerini duyar gibiyim. Haklısınız, ama bu ortaya yazılmış bir yazı değildir. Adrese teslimdir ve o kişide üstüne alınmıştır.   
Yazının muhatabı, bundan böyle her kime zulmediyorsan bil ki sana şah damarından daha yakın olacağım.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alpaslan
Alpaslan - 2 hafta Önce

Kim bu bizde bilelim

Turizmci
Turizmci - 2 hafta Önce

Tahmin ettiğim kişiyse bu virüs Alanya’nın ortak sorunu. Benim bizzat yaşanmışlıkların var. Aç gözlü kan emici paragöz fetönün kaymağını sütünü yoğurdunu en iyi yiyenlerden. Gözü başkasının malında mülkünde cebinde. Ama maalesef ses çıkaran olmuyor. Bir belayı başka bir bela defeder inşAllah bunun belası siz olursunuz.Eline sağlık sabah sabah içim serinledi

Akif Çetin
Akif Çetin - 2 hafta Önce

Aklıma değişik değişik isimler geliyor yazının devamı olacakmı kim bu merak ettik

MUHTAR
MUHTAR - 2 hafta Önce

Eğer doğru kişiden bahsediyorsak asıl sorun buna yüz verip Alanya’nın başına bela edenlerde. Bu adam bir bataklık sürekli hastalık sinek üretiyor ama sürekli su döküp bataklığı kurumasına engel olanlar var

Yunus
Yunus - 2 hafta Önce

abi kimse üstüne almak istemez yazının içinde çok anlam yükü var. yazılana göre bu kişi yüzsüzlükte sınır tanımaz. böyleleri kendi kendini imha eder

Kaleli
Kaleli - 2 hafta Önce

şah damarından daha yakın olamazsın çünkü bu kansız damar yok amip :)

hamdi acet
hamdi acet - 2 hafta Önce

kalemi ne sağlık bazen suskun kalmak gerekiyor ama sustukça havlayan devam ediyorsa tepki vermek gerekiyor saygılar

Nazmi Ağaoğlu
Nazmi Ağaoğlu - 2 hafta Önce

Üstad ağzına sağlık. Alanya'nın adeta kanını sömüren bu kişi yada kişiler Alanya'ya zarar vermektedir. Az çok tahmin ediyorum. Her türlü dolabı çeviren bir adam ve kuklaları iyi gibi görünmeye çalışan nerden ne kopartırım diyerek her türlü kaypaklığı yapan, yalakaları seven bir yapı. Bilen biliyor Alanya'da basını eskilerden beri takip edenler. Yazının devamını sabırsızlıkla bekliyorum. İyi çalışmalar dilerim.

banner107

banner169