banner84

ASFİM kayıtları başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Antalya Spor ve Fitness Merkezleri’nde (ASFİM) yeni dönem kayıtları 02-14 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

ASFİM kayıtları başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren ASFİM, vatandaşları sağlıklı ve hareketli yaşamla buluşturmaya devam ediyor. Konyaaltı, Atatürk, Kepez, Varsak, Gazipaşa, Korkuteli, Döşemealtı, Elmalı, Kemer, Demre ilçelerinde faaliyet gösteren ASFİM’de yeni kayıt dönemi başlıyor. ASFİM’in imkanlarından ücretsiz faydalanmak isteyen vatandaşlar, 14 Ekim’e kadar www.abbsporhizmetleri.com adresinden online olarak başvuru yapabilecek. Kursların başlama tarihi 22 Ekim olarak belirlendi.

KAYITLAR 2 AYDA BİR YENİLENİYOR

Profesyonel eğitmenler ve diyetisyenler eşliğinde ücretsiz spor yapma imkanı sunan ASFİM’lerde vatandaşlar için fitness, step-aerobik, pilates, yoga, zumba ve çocuklar için temel jimnastik dersleri veriyor. Spor yapmak isteyen 15 yaş üzeri vatandaşlar ASFİM’lerden yararlanabiliyor. Antalya, Spor ve Fitness Merkezlerinin kayıt dönemleri 2 ayda bir yenileniyor.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2018, 13:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma bolat
Fatma bolat - 7 ay Önce

Atatürk asfim kayit olmak istiyorum olmuyor

Şerif üyük
Şerif üyük - 6 ay Önce

Zayıflamak istiyorum

seda üyük
seda üyük - 6 ay Önce

çok sağlıklı daha guzel vücuda sahip olmak istiyorum

seda üyük
seda üyük - 6 ay Önce

çok sağlıklı daha guzel vücuda sahip olmak istiyorum

SIRADAKİ HABER

banner107