banner84

20 yıllık yol özlemi bitti

Alanya Belediyesi yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Merkez ve Kırsal Mahallelerin tamamında hizmetlerini sürdüren Alanya Belediyesi, kırsal mahallelerde yolu olmayan yerleşim yerlerini de yeni yollara kavuşturuyor.

20 yıllık yol özlemi bitti

20 YIL SONRA YOLA KAVUŞTULAR

Tüm Mahallelerde hizmetlerini ara vermeden sürdüren Alanya Belediyesi, asfalt ve yol düzenleme çalışmalarının yanı sıra, araç yolu olmayan bölgeleri de yeni yolarla kavuşturuyor. Çalışmalar kapsamında Elikesik Mahallesi’nde 20 yıldır yolu olmayan bir vatandaşın talebini değerlendiren Fen işleri ekipleri, Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatı ile bir hafta içersinde yolu açarak hizmete sundu.

AYNI ANDA 3 BÖLGEDE
ASFALT ÇALIŞMASI

Alanya Belediyesi birisi sıcak asfalt ikisi sathi kaplama olmak üzere 3 ayrı asfalt ekibi ile merkez ve kırsal mahallerde çalışmalarına devam ediyor. Cikcilli Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması yapılırken Mahmutlar ve Dere Mahallesi’nde sathi kaplama çalışması devam ediyor. Kuzyaka Germen mevkiinde ise yeni yol açma çalışması başlatıldı.

DERE MAHALLESİ ÇUKURYURT
MEVKİNDE ASFALT ÇALIŞMASI

Mahmutlar Fatih Caddesi ve Dereköy Çukuryurt mevkiinde sathi kaplama yapan Fen İşleri ekipleri, Süleymanlar Mahallesi Engin Mevkinde ve Mahmutseydi Menevişlik Mevkinde asfalt öncesi hazırlıklarını sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2015, 18:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107