banner84

450 işci alınacak

Alanya Belediyesi, büyüyen nüfusu ve turizm sektöründe artan turistik tesis sayısını da göz önünde bulundurarak, 1 Ocak 2016'dan geçerli olmak üzere Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde çalıştırılmak üzere 450 kişiyi istihdam etmek için düğmeye bastı.

 450 işci alınacak
Alanya Belediyesi, büyüyen nüfusu ve turizm sektöründe artan turistik tesis sayısını da göz önünde bulundurarak, 1 Ocak 2016'dan geçerli olmak üzere Temizlik İşleri Müdürlüğü'nde çalıştırılmak üzere 450 kişiyi istihdam etmek için düğmeye bastı. 2016-2017-2018 yıllarını kapsayacak ihalede 450 kişinin taşeron sistemiyle işe alınması için en düşük teklifi veren şirketle anlaşma imzalanacak. İhale, 30 Kasım Pazartesi günü Alanya Belediyesi Oba Ek Hizmet Binası'nda yapılacak. İhalede, katılacak firmalar en düşük fiyat esasına göre ihaleyi kazanabilecek. İhale esnasında Alanya Belediyesi'nin belirlediği taban fiyatın altında teklif verilmesi durumunda ise ilgili kanun gereği izahat talep edilecek.
Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2015, 15:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

YORUMLAR
FUAT ÖNAL
FUAT ÖNAL - 4 yıl Önce

sayin adem yucel yerel secimlede size oy verdim 1 kasimda da mhp ye oy verecegim siz cumhurriyet mahallesindeki rezilligi kaldiracaginizi yerel secimlerde soz vermistiniz isterseniz her sabah ve her aksam resimlerini cekip sitenizde yayinlayabilrim bu rezillige son vermesseniz benim sitemde oturan ve civar sitelerde oturan taklasik 1500 kisi size oy vermeyecek bu rezillige bir son verin ltf isterseniz resimleri sanah ve aksam olarak size yollayayim tskl

SIRADAKİ HABER

banner107