banner129

Ailenizin yeni adresi 'Arden Hipermarketleri'

Arden Hipermarketleri Akdeniz Bölgesi'ndeki ilk şubesini Alanya'da açtı

Ailenizin yeni adresi 'Arden Hipermarketleri'
Akdeniz Bölgesi'ndeki ilk şubesini Alanya'da geçen yıl açan Arden Hipermarketleri  Hacet Mahallesi, Alaiye Caddesi üzeri Suphi Mütevellioğlu Apartmanı altında Nüfus müdürlüğü karşısında kaliteyi müşterileri ile buluşturuyor. A'dan Z'ye herşeyin bulunduğu 'Güvenilir kalite, uygun fiyat' sloganı ile Türkiye genelinde hızla büyümeye devam eden Arden Hipermarketleri müşteriler tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile Toros marka et ve tavuk ürünleri taze, manav-şarküteri balık gıda ve gıda dışı reyonlarıyla 15,000 ürün çeşidi ve  bütçe dostu fiyatlarıyla da kaliteli hizmeti halka sunuyor. 
'İNDİRİM GÜNLERİ'
Arden Hipermarketleri hafta içi ve hafta sonu süpriz indirimleri ile de yüz güldürmeye devam ediyor. Ayrıca 15 günlük insert indirimleri ile de fırsatlarını müşterilerine sunan Arden Hipermarketleri saat 08.00-22.00 saatleri arasında hizmet verirken  saat 17.00'a kadar da servis hizmetini sunuyor. Arden Avantaj Kart ile indirimlerden yararlanılırken 0 (242) 513 85 85 numaralı telefondan kapıda kredi kartı veya nakit olarak ödeme seçenekleri sunuyor. Arden Hipermarket İşletme Müdürü Harun Özmen, " Deneyimli, güler yüzlü 22 personelle hizmet verdiğimiz işletmemizde manav, şarküteri, et, balık, gıda ve gıda dışı reyonlarla hizmet veriyoruz. Haftalık ve 2 haftalık "insert" indirimlerimize ek olarak hafta sonları manav reyonunda da indirimlerimiz var.  Bunun yanında 'Arden Avantaj Kartı' da bulunuyor. Bu kartlara sahip olanlar indirimlerden yararlanabiliyor. Kartlar kasiyerlerimizden temin edilebilir" dedi.
'AYAĞINIZA GELEN HİZMET'
Arden Hipermarket İşletme Müdürü Harun Özmen ," Müşterilerimiz için 08.00-17.00 saatleri arasında hizmet verdiğimiz servis hizmetimizle uzağı yakın kılarak erişimi daha kolay hale getiriyoruz, ürünleri istedikleri her yere ulaştırabiliyoruz. Arden Hipermarketleri, Türkiye genelinde şubeleşmeye devam edecek. Arden Hipermarketleri zincirinin Çengelköy, Göztepe, Kasımpaşa, Şerifali, Ümraniye, Çayırova, Güneşli, Ankara, Kütahya ve Konya'da da mağazaları bulunuyor. 11. Şube olan Alanya'daki Arden Hipermarketleri'ne 0 (242) 513 85 85 numaralı telefondan rahatlıkla ulaşılabilir" dedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2017, 17:41
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107