banner84

Akçatı yolu genişliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi'ne bağlı Kırsal Alan ekipleri Akçatı Mahallesi'nde yol genişletme ve yama çalışması yapıyor.

Akçatı yolu genişliyor

 Yolu Kızılcaşehir ile Akçatı arasındaki yaklaşık 1,5 km’lik bölümünde genişletme çalışmaları devam ediyor. Aynı yol güzergahında yolu bozuk olan bölümlerinde ise ekipler tarafında yama çalışması  yapılıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, Kırsal Alan sorumlusu Arif Yeni ile birlikte çalışma yapılan alanlarda inceleme yaptı. Güney, ilk olarak yama ekibinin çalışmalarını inceledi ardından Akçatı Mahallesi’ne geçti. Burada mahalle muhtarı ve köylülerle görüşen Güney, çalışmalar konusunda da bilgi aldı. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Güney’e muhtar ve mahalle sakinleri teşekkür etti. Güney, daha sonra Akçatı Uğurlu arasındaki yolda yapılması planlanan yerleri inceledi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, yaz mevsiminin başlamasıyla birlikte kırsal alandaki çalışmalara yoğunluk verdiklerini söyleyerek, “Yol genişletme, bakım onarım, yama çalışmaları devam ediyor. Önümüzdeki günlerde asfalta hazırlanan yerleri asfaltlamaya başlayacağız. Bu yaz çalışma açısından yoğun geçecek“ dedi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 14 Haziran 2015, 22:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107