banner84

Alanya Belediyesi hizmete devam ediyor

Alanya Belediyesi tarafından Tevfik Hoca Evi Polikliniği’nde düzenlenen ücretsiz sünnet hizmetlerine devam ediliyor.

Alanya Belediyesi hizmete devam ediyor
Okulların sömestr tatiline girmesiyle birlikte 2017 yılının ilk sünnet organizasyonu da yapıldı. Alanya Belediyesi Tevfik Hoca Evi Polikliniği’nde, uzman sağlık personelleri tarafından gruplar halinde yapılan hizmetlerin ilki dün sabah yapıldı. 10’ar kişilik gruplar halinde gerçekleşen organizasyonun 2. günüyle birlikte toplamda 30 çocuğa sünnet hizmeti verildi.

ÇOCUKLARIN KİRVESİ YÜKSEL OLDU

Alanya Belediyesi’nin vermiş olduğu sünnet hizmetine katılan Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, çocuklara kirvelik yaptı. Organizasyon, daha önce Alanya Belediyesi Tevfik Hoca Alanya Evi Polikliniği’ne başvurarak kayıt yaptıran ailelerin gelmesiyle başladı.

SÜNNET OLAN ÇOCUKLARA ERKEKLİK DİPLOMASI VERİLDİ

Çocukların erkekliğe adım attığı bu önemli anlarda onlara kirvelik yapan Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, sünnetin ardından çocuklara oyuncak ve erkeklik diploması verdi. Sünnetin sağlık açısından önemini vurgulayan Başkan Yardımcısı Yüksel; “Alanya Belediyesi olarak sosyal belediyecilik anlamında yaptığımız çalışmalara devam ediyoruz. İki gündür devam eden hizmetimizde, 30 çocuğumuzu sünnet ettirdik. Alanya Belediyesi olarak çocuklarımızın, gençlerimizin, yaşlılarımızın ve engelli bireylerimizin her zaman yanındayız. Bundan sonra da vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Alanya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel, yaptığı açıklamada sünnet çağına gelen çocuklarını özel polikliniklerde ve hastanelerde sünnet ettiremeyen ailelerin Tevfik Hoca Alanya Evi’ne başvurabileceklerini de söyledi.
Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2017, 13:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107