banner84

Alanya Belediyesi personelini yangına karşı bilinçlendiriyor

Alanya Belediyesi, acil durumlarda çalışanların güvenliğinin sağlanması ve bu konudaki bilincin arttırılması için Yangın Eğitim ve Tatbikatı düzenledi.

Alanya Belediyesi personelini yangına karşı bilinçlendiriyor
Alanya Belediyesi, acil durumlarda çalışanların güvenliğinin sağlanması ve bu konudaki bilincin arttırılması için çalışmalarını sürdürüyor. Bütün çalışanları kapsayacak şekilde planlanan Yangın Eğitimi ve Tatbikatı, Yangın Eğitmeni Oğuzhan Barışan tarafından her hizmet binasında ve her şantiyede ayrı ayrı veriliyor. Şu ana kadar Alanya Belediyesi Merkez Hizmet Binası, Çevre Koruma Müdürlüğü Şantiyesi, Park Bahçeler Müdürlüğü Merkez Şantiyesi, Mahmutlar Şantiyesi ve Tosmur Şantiyesi’nde yangın eğitimi ve tatbikatları gerçekleştirildi. Önümüzdeki günlerde de diğer şantiyelerde aynı eğitimler verilecek.
“İŞ GÜVENLİĞİ EĞİTİMİ ÇOK ÖNEMLİ”
Alanya Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Gani Şahin, iş ve işçi güvenliğinin her şeyden önce geldiğini belirterek; “Eğitim bizim için çok önemli. Eğitimlerimiz yıl boyu çeşitli şekillerde devam ediyor. İş güvenliği eğitimi de bunun bir parçası. Şimdi de yangın anında panik yaşanmaması ve olabilecek en az zararla atlatılması için tatbikat yapıldı. Bu tatbikatlar belediyemizin her birimlerinde gerçekleşiyor.” dedi.


Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2016, 12:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107