banner84

Alanya'da bu börekleri yemeden geçmeyin

Birbirinden lezzetli poğaça, börek ve daha birçok el yapımı ürünleriyle Meşhur Sarıyer Börekçisi, Serik ve Manavgat’tan sonra 3'üncü şubesini Alanya’da açtı.

Alanya'da bu börekleri yemeden geçmeyin

Serik ve Manavgat’ta şubesi bulunan Meşhur Sarıyer Börek ve Kır Pidecisi, Alanya’ya da bir şube açarak Akdeniz Bölgesi’ne 3'üncü şubesini kazandırdı. Kadıpaşa Mahallesi, Şevket Tokuş Caddesi’nde faaliyet gösteren işletme, ilk günden Alanya halkından ilgi görmeye başladı.

'HER ŞEYİ KENDİMİZ ÜRETİYORUZ'
Açılışa yönelik bilgi veren işletme sahibi Nihat Başol, "Bizim en büyük özelliğimiz her şeyi tamamen kendimiz üretiyoruz. Herhangi bir donuk mal getirmiyoruz. En kaliteli yağ, un ürünleri ile vatandaşlara kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Ürünlerimizin kalitesini tatmak üzere Alanya halkını bekliyoruz’’ dedi.

'TEDBİRLERİ GÖREBİLİRLER'
Başol, işletmelerinde pandemi kurallarına uyarak, maske, mesafe hijyen çerçevesinde geniş çalışma alanı içerisinde hizmet verdiklerini aktararak, ‘’Müşterilerimiz kendileri de gelip tedbirlere ne kadar uyduğumuzu yerinde görebilirler. O konuda şeffafız'' diye konuştu. -Özlem KAYGUSUZ


 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2021, 14:04
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107