banner84

Alanya'da et GedevET’te yenir

Gedevet Restoran’ın gerçekleştirilen açılışına çok sayıda davetli katıldı. Gedevet Restoran’ın açılışanda yoğunluk yaşanırken müşteriler kapıda canlı müzik eşliğinde karşılandı.

Alanya'da et GedevET’te yenir

Açılışa’ Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, CHP İlçe Başkanı Coşkun Karadağ, çok sayıda iş insanı ve vatandaş katıldı. Gedevet Restoran ortakları şef Volkan Çalan, Turgut Turga açılışa katılanlara teşekkür etti.

Cikcilli Mahallesi, Alanyum AVM arkası, Tahtakale Alışveriş Mağazası yanında hizmete açılan Gedevet Restoran ortaklarından şef Volkan Çalan, Alanya Posta Medya’ya açıklamalarda bulundu. Çalan açıklamasında “Gedevet ve Elit Chef güçlerini birleştirerek burada muhteşem bir tesis oluşturduk. Bunu yaparkende Alanya’da bir ilki gerçekleştirdik. Kiloyla et. Gedevet kilo kilo et sloganıyla böyle bir yola çıktık. Burada her şeyi kiloyla satıyoruz. İnsanlar istediği kadar tüm çeşitlerden yiyecekler ve çok az para ödeyecekler. Tabi ki bizde bunu lezzet ve hizmetle taçlandıracağız. Bunu da güzel bir sunumla birlikte yaptıktan sonra insanları memnun edemeyeceğimizi düşünmüyoruz. Tesisimiz sadece bir restoran değildir. Yukarıda çok güzel bir çocuk oyun salonumuz var, çok güzel bir toplantı salonumuz var. Orada düğün, nişan, kına gibi organizasyonlar yapılabilir. Aynı zamanda da mescidimizde var abdest alma yerimizde var. Burası alkolsüz bir mekandır. Aileler gönül rahatlığıyla gelebilir. Hijyen açısından da kafalarında küçücük bir soru işareti bile olmayacağı bir mekandır. Herkesin gelip görmesini tavsiye ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner169