banner84

Alanya Demokrasi Nöbetinde kenetlenmeye devam ediyor

Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, Alanyaspor’un Atatürk Anıtı önündeki Demokrasi nöbetine destek vermek için düzenlediği yemekli etkinliğe katıldı.

Alanya Demokrasi Nöbetinde kenetlenmeye devam ediyor
KAYMAKAM TANRISEVEN “ALANYA GERÇEKTEN BİR DEMOKRATİK DİRENİŞ GÖSTERDİ”
Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yöneticileri ile birlikte Alanyalılar demokrasi çadırında bir araya gelmeye devam ediyor. Alanya halkı, tek yürek Atatürk Anıtında “Darbeye Hayır” diyerek Demokrasi Nöbetini tutarken, Alanyaspor da yemek dağıtarak Demokrasi Nöbetine destek oldu.
KAYMAKAM TANRISEVEN “15 TEMMUZ ALANYA VE TÜRKİYE İÇİN BİR MİLAT”
Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven, katıldığı Demokrasi Nöbetinde nöbet tutan Alanyalılara hitap etti. Kaymakam Tanrıseven konuşmasında şunları kaydetti; “Alanya gerçekten bir demokrat direniş gösterdi. 15 Temmuz gecesinden bu güne kadar aynı kararlılıkla, aynı inançla ve aynı sebatla meydanları dolduruyorsunuz. Ben öncelikle tüm Alanya halkını bu demokratik duruşundan dolayı tebrik ediyorum. 15 Temmuz hem Alanya için hem de Türkiye için bir milat oldu. Biz bu meydandan hep birlikte darbeye hayır dedik. Tüm Türkiye, demokratik haklarına yapılan saldırıya dur dedi. İnanıyorum ki Türkiye’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Türkiye’de Kamu Kurum ve Kuruluşlarının darbeye direnmesi ve milletin kendi iradesine sahip çıkması ülkemizi çok daha farklı bir boyuta getirecek. Sayın Cumhurbaşkanımız meydanları terk etmeyin diyor. Bizler de hep birlikte meydanları doldurmaya devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızdan ikinci bir talimat gelinceye kadar bu meydanlardayız. Hepinize tekrar bu meydanları doldurduğunuz için teşekkür ediyorum.”
Atatürk Anıtı önündeki Demokrasi nöbetine, Alanya Kaymakamı Dr. Hasan Tanrıseven’in yanı sıra İlçe Jandarma Komutanı Serkan Akbaba, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Ömür Saka, Alanyaspor Kulüp Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2016, 16:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107