banner129

Alanya Türkmen Beyi'ne hazır

MHP Genel Başkanı Bahçeli, Başkan Yücel’in 3 yılda 304 Milyon TL yatırımla Alanya’ya kazandırdığı 216 dev eser ve projenin açılış ve temel atma törenini gerçekleştirmek için bugün Alanya’ya geliyor. Yücel, toplu açılış ve temel atma törenine tüm Alanya halkını davet etti

Alanya Türkmen Beyi'ne hazır
Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bugün yapılacak toplu açılış ve temel atma töreni için Alanya’yı ziyaret edecek Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin programıyla ilgili açıklamada bulundu. Belediye Başkanı Yücel, “Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli, bugün saat 12.30’da Belediye Binası arkasında düzenleyeceğimiz Toplu Açılış ve Temel Atma programımıza katılmak üzere Alanya’ya teşrif edeceklerdir.” dedi. 
'GENEL BAŞKANIMIZI EN İYİ ŞEKİLDE AĞIRLAYACAĞIZ'
3 yıllık hizmet süresinde 304 milyon TL yatırımla Alanya’ya kazandırılan 216 dev eser ile projenin açılış ve temel atma törenini bugün MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin katılımı ile gerçekleştireceklerini duyuran Yücel, açıklamalarını şöyle sürdürdü; “Sayın Genel Başkanımız, bugün 12.30’da Belediye Binası arkasında düzenleyeceğimiz Toplu Açılış ve Temel Atma programlarına katılacaklardır. Teşrifleri ile bizleri onurlandıracak olan Sayın Genel Başkanımıza ve parti yönetimimize teşekkür ederim. Genel Başkanımızı Alanya’da en iyi şekilde ağırlamak için hazırlıklarımızı tamamladık. Genel Başkanımız, Belediye arkasındaki alanda Alanya halkına hitap edeceklerdir. Tüm Alanya halkını açılış ve temel atma törenimize davet ediyorum"
'DEV PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRİYORUZ'
3 yılda Alanya’yı geleceğe taşıyacak dev projeleri hayata geçirdiklerini kaydeden Başkan Yücel, “Alanya’nın 30 yıllık özlemi Teleferik, Oba Kız Yurdu, Payallar, Kestel-Mahmutlar’a kazandıracağımız 2 lise, Türkiye’nin en kapsamlı, en modern ve en büyük Hayvan Barınağı, yine kamu kurum ve kuruluşları arasındaki en büyük Güneş Enerji Santrali, Alanya’nın en güzel yaşam alanı Tavşandamı Sosyal Yaşam Alanı, Prestij Caddelerimiz, Asfalt Üretim Şantiyemiz, Kestel, Demirtaş, Toslak, Güney Düğün Salonlarımız bunların en iyi örneklerindendir.” dedi. 
'SOSYAL BELEDİYECİLİKTE ÜLKE STANDARTLARINI AŞTIK'
Sosyal Belediyecilikte ülke standartlarını aştıklarını dile getiren Yücel; “Restorasyon çalışmalarından, engelsiz kent uygulamalarımıza, mutfak mirası projelerimize ve sosyal belediyeciliğin en güzel örnekleri olan destek kart, mobil sağlık aracı, evde bakım hizmetlerimiz, mobil kısırlaştırma aracımıza kadar burada saymakla bitiremeyeceğimiz çok önemli hizmetleri Alanya halkıyla buluşturduk. Bu hizmetlerimizi bugün halkımızın takdirine sunup, onlara tanıtacağız. Tüm Alanya halkını bugün saat 12.30’da belediye binası arkasında yapacağımız Toplu Açılış ve Temel Atma Törenimize katılımınızı bekliyoruz.” dedi. 
Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2017, 08:14
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107