banner129

Alanyalı Başaran Şanlıurfa’da da farkını ortaya koyuyor

Alanya'da yürüttüğü başarılı çalışmaların ardından Şanlıurfa İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğüne kısa süre önce ataması yapılan Hasan Başaran, yeni görev yerinde de farkını ortaya koyuyor. Alanyalı olan Başaran hem il müdürlüğü hem de ilçe müdürlüğünde yeni çalışma prensipleri geliştirip diğer kurumlarla koordineli hareket ediyor.

Alanyalı Başaran Şanlıurfa’da da farkını ortaya koyuyor

Alanya'da yaptığı özverili çalışmalarla dikkat çeken ve hem bürokratların hem de halkın sevgisine mazhar olan yöneticiler arsından bulunan Alanya’nın yetiştirdiği değerlerden Hasa Başaran, uzun yıllar Alanya Nüfus Müdürlüğü görevini başarı ile yürüttükten sonra Şanlıurfa İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü olarak atandı. Kente gider gitmez nüfus idaresi için oluşturulmaya başlanan ve henüz resmi olarak ilan edilmeden Alanya’yı yenilemesi ile dikkat çeken Başaran, şimdide yeni görev yerinde hem il müdürlüğü hem de ilçe müdürlük binalarını modernize etmeye başladı. Sadece binayı modernize etmekle kalmayan Başaran’ın destek ve teşvikleri ile himayesindeki personelde özverili çalışma örneği gösterip adeta kapı kapı ulaşım imkanı olmayan ve ya çeşitli engeli bulunan vatandaşların taleplerini karşılıyor


Başaran sadece kurum için olması gereken hizmetlerle kalmayarak aynı zamanda diğer kamu kurumları ile uyumada önem vermekte. Nüfusun paydaş kurumlarından olan Şanlıurfa İl Göç İdaresini ziyaret eden Başaran, kurumun 8. yaşında anlam kazanması açısından Şanlıurfa İl Göç İdaresi Müdürü Fatih Işık’a ‘Doğum Belgesi’ hediye etti.

banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107