banner129

Alanyalılar aktardan çıkmıyor

Koronavirüsün yayılım hızı gittikçe artarken, vatandaşlarda virüsten korunmak için çareyi aktarlarda arıyor.

Alanyalılar aktardan çıkmıyor

Tüm Türkiye genelinde olduğu gibi Alanya'da da koronavirüsün yayılım hızı arttı. Vaka artışının günden güne yükselişe geçmesiyle birlikte vatandaşlar da koronavirüsten korunmak için doğal yolları tercih ediyor. Alanya'da da bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için vatandaşlar aktarın yolunu tutarken, en fazla tercih edilen ürünler arasında propolis, polen ve kekik yağı bulunuyor.
KEKİK YAĞINA TALEP ARTI
Hakan Güngör "Hastalığı daha kolay atlatabilmek için bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirmemiz gerekiyor. En başta bütün müşterilerimize tavsiye ettiğimiz propolis geliyor. Propolis bağışıklık sisteminin en iyi ilacı. Propolisten sonra şu anda en çok kullanılan şey kekik yağı. Birçok üniversitenin yaptığı çalışmalar neticesinde de kekik yağının koronavirüsten korunmada etkisinin olduğu kanıtlandı. Biz kekik yağını mutlaka pekmezin içerisine tavsiye ediyoruz. 1 tatlı kaşığı pekmezin içerisine bir damla kekik yağını sıkarak deneyebilirsiniz.
POLENİ BALLA KARIŞTIRIN
Polen komple B vitamini içeriyor. Bağışıklık sistemi için olmazsa olmaz ürünlerden bir tanesi. Yorgunluk, halsizlik, iştahsızlık koranavirüsün etkileri hep bunlar zaten. Onlara karşı en iyi gelen ürünlerden bir tanesi polen. Polende balla karıştırılabilir.
PROPOLİSİ HAYATINIZDAN EKSİK ETMEYİN
Propolis kesinlikle hayatımızdan eksik etmemiz gereken bir şey. dünya bir yana propolis bir yana. Çok etkili bir ürün. Bu ürünlerin hepsini günlere yayabilirsiniz. Yani bir gün içerisinde öğlen birini akşam birini sabah birini kullanabilirsiniz. Toplamda bütün bu ürünler 100 lira civarında tutacaktır" dedi. -Rayıf DOĞRULU
 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2020, 17:47
banner140
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107