banner84

Alanya’nın  pandemide yeni adresi 

Ülke çapında ürettiği doğal şifa kaynaklarıyla beğeni toplayan ve birçok insanın sağlığına kavuşmasında yardımcı olan Menba-i Şifa markasının Şifahane şubelerinden birisi de Alanya’ya açıldı. 

Alanya’nın  pandemide yeni adresi 

Pandemi döneminde bağışıklık sistemlerini güçlü tutmak isteyen vatandaşların doğal ürünlere olan ilgisi her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu kapsamda ülke geneline hizmet veren Menba-i Şifa (Şifahane) bir şubesini de Alanya’ya açtı. Hacet Mahallesi Alaiye Kasap arkasında bulunan Menba-i Şifa (Şifahane) düzenlenen törenle açıldı. Açılışa Alanya Kaymakamı Dr. Fatih Ürkmezer, Alanyaspor Kulüp Yönetimi, Oda Başkanları ve birçok vatandaş katıldı. Törende pandemi kapsamında vücut direncini arttırdığı bilimsel olarak kanıtlanan doğal ürünler misafirlere tanıtıldı. 

‘BU DÖNEMDE ALANYA’MIZIN İHTİYACI VARDI’ 
Alanya Postası’na özel açıklamalarda bulunan bayi sahibi Faruk Aksoy, “Öncelikle hoş geldiniz. Menba-i Şifa Türkiye çapında doğal ürünler üreten bir şifahane. Biz de bu dönemde Alanya’mız için böyle bir şeye ihtiyaç olduğunu düşündük. Pandemi döneminde vatandaşlara internet üzerinden yardımcı olmaya çalışıyorduk. Talep artında bir dükkan açma ihtiyacım doğdu. Burada Alanya halkımıza yardımcı olamaya çalışacağız” dedi. – Ekmel YILMAZ
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107

banner157