banner84

ALTAV Yönetimi Kurban Bayramı tatilini değerlendirdi

Alanya Belediye Başkanı ve aynı zamanda Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Başkanı Adem Murat Yücel, ALTAV Yönetimi ile bir toplantı yaparak Kurban Bayramı tatili ve 2016-2017 tanıtım çalışmalarını değerlendirdi.

ALTAV Yönetimi Kurban Bayramı tatilini değerlendirdi
Alanya Belediye Başkanı Yücel, ALTAV Başkan Yardımcısı Mehmet Dahaoğlu ve ALTAV Yönetim Kurulu Üyeleri ile Belediye Encümen Salonu’nda bir araya gelerek, Kurban Bayramı tatili, 2016-2017 tanıtım çalışmaları ve iç turizme yönelik etkinliklerle ilgili bilgi alış-verişinde bulundu. Alanya’nın, turistik tesisleri, kamu kurumları ve şehir olarak her yönüyle bayram tatiline hazır olduğunu kaydeden Belediye Başkanı ve ALTAV Başkanı Adem Murat Yücel, ALTAV Yönetim Kurulu’nun tatille ilgili önerilerini de değerlendirdi.

2017 TURİZM FUARLARINDA İZLENECEK YOLLAR BELİRLENDİ
2016 yurt dışı turizm fuarlarının ele alındığı toplantıda, ALTAV’ın gelecek yıl katılacağı fuarlar ve bu fuarlarda dağıtılacak materyaller belirlendi. ALTAV Üyeleri aynı zamanda 2017’de izlenecek olan tanıtım politikaları hakkındaki düşüncelerini de paylaştı.

İÇ TURİZME “ASMALI KONAK” MODELİ
ALTAV Yönetimi, Alanya’nın iç turizmdeki hareketliliğinin gelecek yıllarda da sürdürebilmesi için Asmalı Konak, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam ve Filinta dizilerinin yapımcısı Bülent Turgut’la bir dizi film çekmek için görüşmeler yaptıklarını söyledi. ALTAV , bu konudaki gelişmeleri de ilerleyen zamanlarda kamuoyu ile paylaşacaklarını belirtti. Yapımcı Bülent Turgut, Alanya’daki çekim mekanlarını yakından görmek için geçtiğimiz aylarda Alanya’ya ALTAV tarafından misafir edilmişti.
Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2016, 15:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107