banner84

Barbaros Caddesi Bayrama hazır olacak

Mahmutlar Mahallesi Barbaros Caddesi’nde çalışmalar sürüyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Nisan ayı içinde başlatılan çalışmalarda yolun büyük bölümü tamamlandı

Barbaros Caddesi Bayrama hazır olacak
-Haber merkezi

Mahmutlar Mahallesi Barbaros Caddesi’nde çalışmalar sürüyor. Vatandaşların isteği üzerine yoldaki parkeler tek tek söküldü, yolun alt yapısı yeniden yapılarak asfalt kaplama çalışmalarına başlandı. Kestel ile Kargıcak sınırı arasında gidiş geliş yaklaşık 10 km olan yolda ekipleri yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Kestel ile Kargıcak arasındaki gidiş şeridinde ilk kat asfaltı yapıldı, geliş şeridinde ise yaklaşık 3 km tamamlandı kalanı ise kısa sürede tamamlanacak. Ekipler asfalt çalışması hazırlığı yaparken, Park ve Bahçeler ekipleri de orta refüj sulama çalışmasını gerçekleştirdi. Asfalt çalışmalarının devam ettiği Barbaros Caddesi’nde ikinci kat asfaltın da önümüzdeki günlerde atılarak yolun bayramdan önce hizmete tamamıyla açılması planlanıyor.

'BAYRAM ÖNCESİ TRAFİĞE AÇILMASINI AMAÇLIYORUZ'
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “ Barbaros Caddesi’nde vatandaşımızın isteği üzerine parkeleri kaldırdık, yerine asfalt yapıyoruz. Ekipler çok hızlı çalışıyor. Bayram öncesinde yolu tamamıyla araç trafiğine açılmasını amaçlıyoruz. Şimdiden yolun asfalt halinin daha güzel olduğu yönünde olumlu düşünceler alıyoruz “ dedi.
Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2017, 15:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107