banner84

Başkan Yücel derslik sıkıntısını çözdü

Alanya Oba Nazmi Yılmaz Anadolu Lisesi’ndeki derslik sıkıntısı gideriliyor. Konunun kendisine iletilmesinin ardından devreye giren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel hayırsever işadamı Nazmi Yılmaz ile görüşerek, derslik sorunun çözülmesini sağladı.

Başkan Yücel derslik sıkıntısını çözdü
Hayırsever işadamı Nazmi Yılmaz’ın sahibi olduğu Yılmazlar Grup’un genel müdürü Ömer Sarıaslan, Oba Nazmi Yılmaz Anadolu Lisesi Müdürü Ruhi Sarıkaya, Oba Akdeniz Anadolu Lisesi Müdürü Hüseyin Kunt ve Başkan Yardımcısı Nazmi Yüksel ile bir toplantı gerçekleştiren Başkan Yücel, ek derslik sorunun bir kat çıkılarak çözüleceğini söyledi.

Toplantının ardından açıklama yapan Başkan Yücel, “Oba Nazmi Yılmaz Anadolu Lisesi’ndeki ek derslik sıkıntısı sona erdirmek için daha önce okulu da yapan Hayırsever İşadamımız Nazmi Yılmazdan rica ettik.  Kendileri Genel Müdürü Ömer Sarıaslan’ı bu işle görevlendirerek ek dersliklerin yapılması konusunda olumlu yaklaşım da bulundu. Kendisine eğitime verdiği bu katkıdan dolayı halkımız ve çocuklarımız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Ek dersliğin yapımı için gayretlerinden dolayı Başkan Yücel’e teşekkür eden Oba Nazmi Yılmaz Anadolu Lisesi Müdürü Ruhi Sarıkaya, ”Başkanımızın eğitime verdiği büyük önem ve desteği biliyoruz. O yüzden kendilerine bu konuyu açtık. Hayırsever iş adamı Nazmi Yılmaz ile görüşerek okulumuzun bu sorununu çözdüler. Başkan Yücel’in her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz. Kendilerine teşekküre ediyorum” dedi.

Yılmazlar Grup’un genel müdürü Ömer Çelik ise Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in desteği ile kısa zamanda ek derslerin yapımına başlayacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2016, 18:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107