banner84

Büyükşehir Mahmutlar’a iyi geldi

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi’ne bağlı park ve bahçeler ekipleri, Mahmutlar Mahallesi’nde aralıksız çalışıyor.

Büyükşehir Mahmutlar’a iyi geldi

Mevlana Bulvarı üzerinde bulunan havuzların bakımı ve temizliği yapılarak turizm sezonuna hazır hale getirildi. Temizlenen ve ışıklandırılan havuzlar Menderes Bulvarı’na ayrı bir görüntü kazandırdı. Diğer yandan Barbaros Caddesi’ndeki orta refüjün bakımı yapılırken, bitki ve çiçeklerin sulanması için damlama sistemi yapıldı. Günlük sulamanın yanı sıra, bitki ve çiçeklerin bakımı da düzenli olarak yapılıyor. Yol güzergahında bozulan ve kırılan parkeler ise oluşturulan ekip vasıtasıyla yenileniyor ya da tamir ediliyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “ Mahmutlar Alanya turizminin ve kentsel yaşamın önemli yerleşim yerlerinden biri. Burada sorumluluk alanımız içinde olan her yerde gerekli çalışmaları planlı olarak yapıyoruz. Sadece Mahmutlara değil, diğer mahallelerde de aynı şekilde ekiplerimiz çalışıyor. Alanya’ya en iyi hizmetleri yapmaya devam edeceğiz “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2015, 17:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner107